Bevieles ausines

Post Reply
CoooD

Bevieles ausines

Post by CoooD » 26 Feb 2016, 14:09

Gal jau kazkas turejo tokia problema ir jau ja isprende ir man nereikes ieskoti sprendimo paciam.
Butu labai puiku jei kas nors patartu kaip tokia problema isspresti ir ka nusipirkti jos sprendimui.
Problema: turiu televizoriu ir AV namu kino sistema. Kartais filmus ziuriu naudodamasis AV sistema ir garsas veikia per visas 5.1 koloneles, bet seimoje yra mazi vaikai kurie 21:00 valanda eina miegoti, o du suauge zmones nori ziureti filmus. Filmu perziura imanoma iki minimumo nutildzius garsa, bet tai jau darosi nebepatogu ir matau tik viena sprendima t.y. naudoti belaides ausines.
Man reikia tokio komplekto kuriame butu dvi kokybiskos, bet nelabai brangios belaides ausines kurios imtu garsa is vieno saltinio ir "nesipjautu".
Pasiulykit sprendimus. Aciu!!!

SiS

Re: Bevieles ausines

Post by SiS » 24 Mar 2016, 19:09

CoooD wrote:Gal jau kazkas turejo tokia problema ir jau ja isprende ir man nereikes ieskoti sprendimo paciam.
Butu labai puiku jei kas nors patartu kaip tokia problema isspresti ir ka nusipirkti jos sprendimui.
Problema: turiu televizoriu ir AV namu kino sistema. Kartais filmus ziuriu naudodamasis AV sistema ir garsas veikia per visas 5.1 koloneles, bet seimoje yra mazi vaikai kurie 21:00 valanda eina miegoti, o du suauge zmones nori ziureti filmus. Filmu perziura imanoma iki minimumo nutildzius garsa, bet tai jau darosi nebepatogu ir matau tik viena sprendima t.y. naudoti belaides ausines.
Man reikia tokio komplekto kuriame butu dvi kokybiskos, bet nelabai brangios belaides ausines kurios imtu garsa is vieno saltinio ir "nesipjautu".
Pasiulykit sprendimus. Aciu!!!
Na tai sprendimas paprastas. Nusiperki bluetooth audio transmiteri kuris gali prijungti ne viena o kelis irenginius ir dvi bluetooth ausines.

CoooD

Re: Bevieles ausines

Post by CoooD » 31 Mar 2016, 08:56

Dekui SiS. Bandysiu toki varijanta. Uzsisakiau jau transmiteri prie kurio galima prijungti dvi ausines ir ziuresim kas gausis.

Post Reply