PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

Dune HD Ultra Vision 4K

DUNE HD

Kaina:1599.00EUR
Prekės pristatymas per
6-9 darbo dienas
Turite klausimų?
 
Įvertinimas:5.00, Balsai :1

BENDRA INFORMACIJA

 

Dune HD Ultra Vision 4K – AUKŠČIAUSIOS PROFESIONALIOS PREMIUM klasės Hi-Fi audio ir Ultra-HD 4K HDR media centras, siūlantis Hi-End vaizdo kokybę, UHD-BD+BD+DVD ISO full meniu palaikymą ir aukštos kokybės audio garsą naudojant profesionalų SABRE PRO Hi-End DAC ES9038PRO konverterį. Grotuve rasite 4 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties talpą, HDMI įvestį bei 2 HDMI išvestis (2.0 & 1.4 audio). Dune HD Ultra Vision 4K turi net 2 HDD diskų stalčius, į kuriuos galėsite integruoti standžiuosius diskus iki 2x16 TB talpos. Šis modelis dirba su naujausiais vaizdo standartais (4Kp60, HDR, BT.2020, HDMI 2.0a). Dune HD Ultra Vision 4K naudoja Realtek RTD1619DR procesorių su Dolby Vision ir HDR10+ vaizdo pareikimo technologijomis, turi atskirą ausinių stiprintuvą muzikos klausymui, toroidinį elektros maitinimo šaltinį, premiui klasės korpusą ir OLED ekraną.

 • Aukščiausios kokybės pilno dydžio korpusas: Standartinis 43 cm ilgio dizainas puikiai tinka jūsų garso/vaizdo įrangos lentynai.
 • Hi-End PSU: Dvigubi R tipo galios transformatoriai su visiškai atskira galia skaitmeninėms ir analoginėms grandinėms, siekiant sumažinti trukdžius ir užtikrinti išskirtinę vaizdo ir garso kokybę.
 • Hi-End audiophile DAC: SABER PRO Hi-End DAC ES9038PRO su didžiausiu dinaminiu diapazonu – 140 dB ir ypač mažais iškraipymais, užtikrina išskirtinę garso kokybę. Integruotas XMOS XU216 garso procesorius tobulai apdoroja skaitmeninį garsą, išlaikant originalų dažnio išlaikymą, užrakinimą ir ypač žemą vibraciją. Galite klausytis muzikos iš pažangiausio DSD formato Direct DSD režimu, taip pat įvairiais formatais be „nuostolių”, įskaitant FLAC / PCM iki 384 kHz.
 • Hi-Fi analoginiai garso išėjimai: Aukštos kokybės RCA jungtys ir profesionalios subalansuotos XLR jungtys.
 • Ausinių stiprintuvas: Ausinių išvestis grotuvo priekyje su įmontuotu aukštos kokybės ausinių stiprintuvu, tiesiogiai prijungtu prie ESS SABER PRO DAC.
 • Hi-End įrangos dizainas: Didelio greičio „Schottky“ diodai galios lygintuvuose, mažo triukšmo įtampos stabilizatoriai skaitmeninėse ir analoginėse garso grandinėse, dvigubi „Bipolar / JFET“ operaciniai stiprintuvai.
 • Hi-End komponentai: NEUTRIK (Germany), Vishay Roederstein (Germany), WIMA (Germany), Nichicon (Japan). 
 • Didelis OLED ekranas: Didelis matricinis OLED ekranas priekiniame skydelyje rodo dabartinį laiką, atkūrimo padėtį, šiuo metu grojamą dainą ir palaiko naršymą per daugialypės terpės grotuvo meniu net tada, kai televizorius yra išjungtas.
 • Du HDD disko stalčiai: Grotuvo priekyje integruotas HDD stalčius gali būti naudojamas lengvam ir greitam 3,5" SATA HDD disko įdiegimui. Grotuvo gale esantis HDD lizdas gali būti naudojamas 3,5" arba 2,5" HDD ar SSD disko įrengimui.
 • Pažangus tylus aušinimas: Grotuve yra tyli aušinimo sistema, pagrįsta 120 mm „Noctua“ ypač žemo triukšmo ventiliatoriumi.
 • RTD1619DR procesorius: Naujausias RTD1619 procesorius yra pažangiausias ir galingiausias šiuo metu esantis „Realtek“ šeimos procesorius.
 • Dvi HDMI išvesties jungtys: Papildomas HDMI išvesties lizdas leidžia gauti geriausią vaizdo ir garso kokybę įvairiais atvejais, pavyzdžiui, naudojant 4K/HDR televizorių ir A/V imtuvą be 4K/HDR palaikymo.
 • Dolby Vision ir HDR10 +: Grotvas palaiko ne tik HDR technologiją, bet ir naujausias bei pažangiausias Dolby Vision ir HDR10+ technologijas. Įprastoje HDR technologijoje ryškumo diapazonas nustatomas filmo pradžioje ir filmo metu nesikeičia, todėl visiškai tamsios ir visiškai ryškios scenos gali būti nepakankamai išsamios. Naujausiose Dolby Vision ir HDR10+ technologijose ryškumo diapazonas gali skirtis nuo kadro iki kadro, todėl maksimali detalė vaizdui suteikiama net scenose, kuriose yra tik tamsių ar tik šviesių elementų.
 • Dolby Vision VS10 vaizdo procesorius: Pažangus Dolby Vision VS10 vaizdo apdorojimo variklis užtikrina maksimalią vaizdo kokybę grojant bet kokio tipo turinį (SDR, HDR, „Dolby Vision“) su bet kokio tipo vaizdo išvesties signalu (SDR, HDR, „Dolby Vision“), pagerina SDR / HDR / Dolby Vision konversijos kokybė, sumažina „plakatų“ („juostų“) poveikį dėl pažangesnio 12 bitų vaizdo apdorojimo. Tai suteikia pranašumų net ir naudojant media centrą su senesniais televizoriais, kurie nepalaiko Dolby Vision technologijos.
 • Dolby Vision Blu-ray vaizdų atkūrimas: Medija centras palaiko tiesioginį visų Blu-ray diskų vaizdų (BMDV ir ISO) atkūrimą Dolby Vision formatu (MEL ir FEL), net kai naudojamas visas Blu-ray meniu. Išplėstinė Dolby Vision informacija naudojama ir perduodama į televizorių, kad pagerėtų vaizdo kokybė. Tai įmanoma dėl unikalaus vaizdo atkūrimo ir išvesties variklio, kurį sukūrė Dune HD. Kiti RTD1619DR pagrindu veikiantys media centrai to nepalaiko. Dune HD medija centrai yra vieninteliai hibridiniai tinklo medijos leistuvai pasaulyje, kurie viename įrenginyje sujungia Dolby Vision Blu-ray diskų vaizdų palaikymą su interneto vaizdo paslaugų ir Android aplikacijų palaikymu.
 • Plačiausias Dolby Vision failų formatų palaikymas: Dolby Vision palaikomas visais populiariais failų formatais (BDMV, BD ISO, MKV, MP4, TS, M2TS). Palaikomi visi populiarūs Dolby Vision profiliai (P4, P5, P7 MEL ir FEL, P8).
 • Dune HD Dolby Vision valiklis: Ši technologija, būdinga tik Dune HD medija centrams, optimizuoja Dolby Vision failus, kad būtų maksimaliai suderinami su Realtek RTD1619DR laikmenų procesoriumi. Tai padeda užtikrinti stabiliausią atkūrimą, įskaitant neteisingai užkoduotus failus (kurie dažnai sukelia užšalimą, mirkčiojimą, nesinchronizuojamą garsą).
 • VP9 2 profilio ir YouTube 4K HDR palaikymas: grotuvas palaiko ne tik seną VP9 vaizdo kodeką (kuris nepalaiko HDR), bet ir naujausią VP9 2 profilį, palaikantį HDR ir kuris yra naudojamas YouTube 4K HDR turiniui.
 • +77% spartesnis procesorius: grotuvas turi 6 branduolių ARM A55 procesorių – tai reiškia, kad šis procesorius +77% greitesnis nei 4 branduolių ARM A53, naudojamas ankstesnės kartos grotuvuose.
 • +50% greitesnis GPU: grotuvas turi naują GPU Mali-G51 ir jis greitesnis +50% nei Mali T-820, naudojamas ankstesnės kartos įrenginiuose.
 • 4 GB RAM: tai dvigubai daugiau nei ankstesnės kartos grotuvuose ir suteikia geresnį našumą įvairioms aplikacijoms ir programoms.
 • 32 GB flash atmintis: tai 2 kartus daugiau nei ankstesnės kartos media centruose ir suteikia daugiau vietos programoms ir vidinei saugyklai.
 • Android 9: Android programoms media centras naudoja modernią Android 9.0 operacinės sistemos versiją. Tai suteikia patobulintą naujausių Android aplikacijų palaikymą.
 • 3 antenos: 3 išorinės antenos (dvi Wi-Fi 2T2R antenos ir viena atskira Bluetooth antena) pagerina Wi-Fi ir Bluetooth veikimą.
 • Bluetooth 5.0: grotuvas naudoja naują Bluetooth versiją 5.0 (ankstesnės kartos media centrai naudojo 4.x versiją).
 • Geriausias „Blu-ray“ meniu palaikymas: Realtek procesoriaus dėka sukurtas Dune HD Ultra Vision 4K grotuvas palaiko geriausius savo klasėje atkuriamus „Blu-ray“ diskų vaizdus viso „Blu-ray“ meniu režimu, įskaitant visišką BD-J, BD4K, BD3D, HD garso palaikymą, pasenusius grojaraščius ir besiūlį išsišakojimą. „Blu-ray“ atvaizdus galima leisti bet kokio formato (BD ISO failas ir BDMV aplankas) ir iš bet kurio šaltinio vietinio disko (USB, SATA) arba tinklo įrenginio (SMB, NFS).
 • 100% sklandus „Blu-ray“ atkūrimas (visiškas palaikymas užtikrinant sklandų šakojimąsi): Dune HD Ultra Vision 4K grotuvas yra vienintelis Realtek grotuvas, turintis visiškai funkcionuojantį tvirtą „Blu-ray“ atkūrimo variklį, kuris įgyvendina 100% visišką „besiūlių išsišakojimų“ palaikymą. Tai užtikrina sklandų viso filmo atkūrimą be jokių garso / vaizdo trikdžių, priešingai nei konkurentai.
 • Perjungimas be mirgėjimo / raiškos perjungimas: media centras įgyvendina savo patobulintą metodą, kad be mirgėjimo būtų galima automatiškai perjungti kadrų dažnį ir skiriamąją gebą, kuris vaizdo įrašo režimą perjungia prieš pradedant failo atkūrimą (o ne po jo). Daugelis kitų Realtek grotuvų  keičia vaizdo įrašo režimą po failų atkūrimo, o tai sukelia nemalonų mirgėjimą.
 • Automatinis kadravimo/skiriamosios gebos perjungimas Android programoms: Dune HD media centrai yra vieninteliai grotuvai su Realtek procesoriumi, kuriuose įdiegtas automatinis kadrų keitimo ir raiškos perjungimas ne tik failų atkūrimui, bet ir Android programoms. Tinkamai palaikant visus kadrų dydžius, įskaitant 23.976 ir 24.0.
 • Profesionalaus lygio vaizdo išvesties parametrų valdikliai: Išplėstinė sąrankos kontrolė leidžia profesionaliems vartotojams ir montuotojams geriausiai suderinti vaizdo išvesties parametrus tam tikram nustatymui. Visų pirma, galima sukonfigūruoti „chroma“ dalinius atrankos režimus ir naudoti kiekvienam atskiram HDMI vaizdo režimui. Dauguma media centrų tokios kontrolės neturi.
 • Widevine L1 and premium video services: Widevine 1 lygio DRM (pažangiausio DRM lygio) palaikymas leidžia žiūrėti aukščiausios kokybės internetines vaizdo įrašų paslaugas, teikiant HD ir Ultra HD vaizdo kokybę. Garso ir vaizdo grotuvai be 1 lygio Widevine palaikymo tokiose paslaugose gali teikti tik standartinės raiškos vaizdo įrašus.
 • Stereofoninis ir daugiakanalis SACD atkūrimas: Galite atkurti aukščiausios kokybės „Super Audio CD“ (DSD) muzikos failus visais populiariais formatais (ISO, DFF, DSF), įskaitant stereofoninius ir daugiakanalius failus, įskaitant failus, kuriuose naudojamas DST glaudinimas. Daugiakanalius DSD failus galima išvestis į HDMI kaip aukštos kokybės daugiakanalę PCM (iki 176,4 KHz). Stereo DSD failus galima perduoti į HDMI ir S/PDIF kaip aukštos kokybės stereo PCM (iki 176,4 KHz).
 • Linux pagrindu sukurta Dune HD OS: Media centras turi unikalią hibridinę operacinę sistemą, kuri susideda iš Linux pagrindu sukurtos Dune HD OS (siekiant užtikrinti stabilų veikimą ir sklandų medijos atkūrimą) ir Android OS (palaikyti Android programas), kurios veikia vienu metu.
 • Dune HD Android Playback Accelerator technologija: Ši unikali technologija intelektualiai valdo Android OS išteklius, kad sumažintų Android OS įtaką medijos atkūrimo varikliui ir užtikrintų sklandų aukštos kokybės vaizdo ir garso atkūrimą.
 • Dune HD ekosistema: Galima naudotis atviromis Dune HD SDK ir API, įvairiomis televizoriams optimizuotomis programomis, papildiniais, plėtiniais, GUI apvalkalais, kolekcijų valdymo sprendimais, integracijomis į namų automatikos sistemas. Taip pat galima naudotis oficialioje Dune Store parduotuvėje esančiomis aplikacijomis ir trečių šalių pardavėjų ir vartotojų bendruomenės programomis.
 • Dune HD UI: Garsioji Dune HD vartotojo sąsaja, sukurta ir nušlifuota per daugiau nei 12 metų, specialiai optimizuota naudoti televizoriaus ekranuose ir valdyti naudojant standartinį nuotolinio valdymo pultą, siekiant kuo didesnio komforto, leidžia lengvai ir patogiai naudotis media centru.
 • Dune HD filmų organizatorius ir filmų enciklopedija: Funkcija „Mano kolekcija“ sutvarko vartotojo filmų kolekciją į gražiai atrodantį katalogą. Išsami filmų enciklopedija pateikia informaciją apie šimtus tūkstančių filmų su išsamiais aprašymais, plakatais, kryžminėmis nuorodomis tarp filmų ir asmenų, priekabomis, tiesioginėmis nuorodomis į internetines vaizdo paslaugas ir kt. Išplėstinė failų naršyklė automatiškai atpažįsta filmus.
 • Dune HD mobilioji programa: Unikali Dune HD mobilioji programa („Dune Control“), skirta „iOS“ ir „Android“ mobiliesiems įrenginiams, suteikia patogų ir galingą visišką prieigą prie visų Dune HD media centro funkcijų. Ji visiškai pakeičia standartinį IR nuotolinio valdymo pultą, leidžia naršyti ir pasirinkti medijos turinį tiesiogiai jūsų mobiliajame įrenginyje (mobiliajame įrenginyje rodomas meniu atspindi meniu, rodomą televizoriaus ekrane), taip pat joje yra „Dabar groja“ skiltis, skirta patogiam medijos atkūrimo valdymui.
 • Protingi namai: Media centras turi galingą IP valdymo sąsają ir daugybę galimybių integruotis į „Smart Home“ ir „Home Automation“ sistemas, tokias kaip „Control4“ ir „Crestron“.
 • Programinės įrangos atnaujinimai: Dune HD yra žinoma dėl savo reputacijos, nes daugelį metų klausosi vartotojo atsiliepimų ir teikia programinės įrangos atnaujinimus. Pavyzdžiui, kai kuriems seniems modeliams programinės įrangos atnaujinimai su papildomomis funkcijomis teikiami jau daugiau nei 10 metų. Tai įmanoma dėl unikalaus „vieno kodo bazės“ požiūrio, o tai reiškia, kad visų Dune HD modelių programinė įranga yra pagrįsta ta pačia programine įranga (nuolat tobulinama ir tobulinama atsižvelgiant į vartotojo atsiliepimus).
 • HD garso palaikymas: Grotuvas gali išvesti HD garsą į A/V imtuvą.
 • Pilnas 3D palaikymas: Side-by-side, „nuo viršaus iki apačios“ ir MVC (BD3D) formatų palaikymas užtikrina nepriekaištingą Full HD vaizdo įrašų atkūrimą 3D formatu.
 • Optinio disko įrenginio palaikymas (USB): Jei norite leisti medijos failus ir BD/DVD vaizdus iš optinių diskų (ne tik užšifruotus), galite prijungti išorinį USB optinį diskų įrenginį.
 • Dviejų dažnių juostos 802.11ac 2T2R „Wi-Fi“ ir 1 Gbit eternetas: Media centras turi dvigubos juostos Wi-Fi, palaikant 802.11b / g / ne / kintamąjį (2,4 GHz + 5,0 GHz), su 2T2R palaikymu (dvigubas našumas) ir dviem išorinėmis Wi-Fi antenomis, leidžiančiomis atkurti didelės spartos reikalaujantį turinys. 1 Gbit Ethernet prievadas leidžia pasiekti maksimalų našumą naudojant laidinį ryšį.
 • Integruotas Bluetooth: Integruota Bluetooth sąsaja leidžia lengvai prijungti įvairius nuotolinio valdymo pultus, belaidę klaviatūrą, peles, vairasvirtes, garso kolonėles, ausines ir kitus įrenginius.

 

Pagrindinės techninės charakteristikos

 • Procesorius: Realtek RTD1619DR
 • RAM: 4 GB
 • Flash memory: 32 GB
 • Wi-Fi: Dual Band 2.4+5 GHz 802.11b/g/n/ac 2T2R, dvi išorinės Wi-Fi antenos 
 • Bluetooth: Bluetooth 5.0, atskira išorinė Bluetooth antena
 • Korpusas: metalas
 • Vėdinimas:  „Noctua“ 120 mm Hi-End ypač mažo triukšmo ventiliatorius, užtikrinantis efektyvų tylų aušinimą
 • Priekinio skydelio ekranas: kelių segmentų OLED ekranas 
 • Maitinimas: dvigubi R tipo galios transformatoriai su visiškai atskira galia skaitmeninėms ir analoginėms grandinėms AC ~220-240/110-120V, 50/60Hz
 • Operacinė sistema: Linux-based Dune HD OS + Android 9.0
 

Jungtys

 • Šaltiniai: išoriniai HDD (USB, SATA), USB įrenginiai (USB atmintinė, USB kortelių skaitytuvas ir kt.), išoriniai optiniai diskų įrenginiai (USB, SATA), kompiuteris ir NAS vietiniame tinkle (SMB, NFS, UPnP / DLNA, HTTP), kiti interneto ir vietinio tinklo šaltiniai
 • 3.5" SATA HDD rack: SATA HDD disko įdiegimas į grotuvo vidų naudojantis HDD disko stalčiumi
 • 3,5 "/ 2,5" SATA HDD / SSD lizdas: įdiekite 3,5 "arba 2,5" SATA HDD arba SSD diską
 • 1x USB Type-C host: prijunkite moderniausius C tipo USB įrenginius
 • 1x USB 3.1 host: mėgaukitės puikiu USB 3.1 lizdo veikimu
 • 3x USB 2.0 host: patogiai prijunkite USB HDD, USB atmintines, USB kortelių skaitytuvus, USB DVD/BD diskus, USB šakotuvus ir kitus USB įrenginius.
 • HDMI 2.0b output: išveskite bet kokį vaizdo signalą iki moderniausio 4Kp60 HDR
 • HDMI audio-only output: išveskite daugiakanalį audio garsą per HDMI išėjimą atskirai nuo vaizdo informacijos
 • Hi-Fi RCA analoginis stereofoninis garsas: išleiskite Hi-Fi garsą iš įmontuoto DAC naudodami aukštos kokybės RCA jungtis
 • Hi-Fi XLR subalansuotas analoginis stereofoninis garsas: išleiskite Hi-Fi garsą iš įmontuoto DAC naudodami profesionalias subalansuotas XLR jungtis
 • Hi-Fi 6,35 mm ausinių garso išvestis: Hi-Fi garso išvestis iš įmontuoto DAC naudojant įmontuotą stiprintuvą
 • Hi-Fi koaksialinė S/PDIF garso išvestis: išvestis Hi-Fi skaitmeniniam garsui (stereo PCM) naudojant aukštos kokybės S/PDIF jungtį (taip pat su itin mažu vibravimu dėl XMOS XU216 garso procesoriaus)
 • Koaksialinė S/PDIF įvestis: prijunkite išorinius skaitmeninius garso šaltinius per koaksialinį S/PDIF ir naudokite savo medija centrą kaip garso DAC.
 • Optinė S/PDIF įvestis: prijunkite išorinius skaitmeninius garso šaltinius per optinę S/PDIF jungtį ir naudokite savo medija centrą kaip garso DAC.
 • RCA composite video + RCA analog stereo audio: prijunkite prie bet kurios A/V įrangos
 • Ethernet 10/100/1000 Mbit/s: užtikrinkite geriausią našumą jungdamiesi prie vietinio tinklo kabeliu
 • HDMI 2.0 įvestis: prijunkite išorinį HDMI šaltinį ir rodykite jį per visą ekraną arba „vaizdas paveikslėlyje“ arba įrašykite į failą
 • IR įvestis: prijunkite infraraudonųjų spindulių ilgintuvą
 • Maitinimo įtampa: AC ~ 220-240 / 110-120V, 50 / 60Hz

   

Media failų atkūrimas 

 

 • 4K Dolby Vision ir HDR10+ vaizdo įrašų atkūrimas: dekoduokite 4K vaizdo įrašų turinį įvairiais populiariais formatais, įskaitant H.265 10 bitų ir VP9 2 profilį iki 4Kp60 HDR, HDR10+ ir Dolby Vision
 • 4K Dolby Vision & HDR10+ vaizdo išvestis: 4K turinio išvestis iki 4Kp60 HDR10+ ir Dolby Vision su „pixel to pixel“ tikslumu
  HEVC: žiūrėkite vaizdo įrašą, užkoduotą naudojant naujausią H.265 kodeką. Dvigubai geresnė vaizdo kokybė nei H.264
 • VP9 profilis 2: žiurėkite YouTube 4K HDR turinį
 • HDR: atkurkite vaizdo įrašą naujausiu HDR (aukšto dinaminio diapazono) formatu. Puikus vaizdo kontrastas ir detalės
 • HDR10+: naujausia ir pažangiausia „Samsung“ HDR technologija. Daugiau informacijos ryškiose ir tamsiose scenose
 • Dolby Vision: naujausia ir pažangiausia Dolby HDR technologija. Daugiau informacijos ryškiose ir tamsiose scenose ir geriausia įmanoma vaizdo kokybė.
 • Dolby Vision VS10 engine: pažangus Dolby Vision VS10 variklis geriausiam SDR, HDR ir Dolby Vision turinio apdorojimui.
 • Standard Dolby Vision output: išvesties standartinis Dolby Vision signalas, užtikrinantis visišką Dolby Vision apdorojimą televizoriaus pusėje („TV-Led Dolby Vision“)
 • Low Latency Dolby Vision output: pateikiamas Dolby Vision signalas šiuolaikiniu LLDV formatu („Player-Led Dolby Vision“)
 • 10 bitų spalvų kodavimas: paleiskite vaizdo įrašą, užkoduotą pagal naujausius standartus, palaikoma 1 milijardas spalvų
 • Vaizdo išvesties kadrų dažnis: automatinis (pagal atkuriamą turinį) ir rankinis; 23.976 Hz palaikymas
 • Automatinis kadrų dažnis: išveskite vaizdo įrašą su originaliu kadrų dažniu, kad būtų užtikrintas absoliutus sklandus visų rūšių turinio atkūrimas
 • Automatinė skiriamoji geba: išveskite vaizdo įrašą originalia skiriamąja geba, kad vaizdas būtų geriausias, naudojant Hi-End išorinį vaizdo įrašo apdorojimą
 • Tikra 24 kadrų išvestis: užtikrinkite nepriekaištingai sklandų Holivudo filmų atkūrimą, palaikomas pilnas 23.976 kadrų dažnis
 • Automatinis kadravimo / skyros perjungimas be mirgėjimo: HDMI vaizdo režimas perjungiamas tiksliai prieš pradedant atkūrimą, o ne po
 • Profesionalaus lygio vaizdo išvesties parametrų valdikliai: išsami HDMI atrankos režimų konfigūracija
 • „Blu-ray“ meniu: mėgaukitės pilnu „Blu-ray“ meniu naršymu arba naudokitės paprastu „BD Lite“ meniu savo nuožiūra
 • Geriausio savo klasės „Blu-ray“ meniu palaikymas: BD-J, BD4K, BD3D palaikymas: užmaskuoti grojaraščiai ir sklandus išsišakojimas
 • Pažangusis grotuvas: atkurkite vaizdo įrašą MKV ir kitais šiuolaikiškais vaizdo failų formatais, įskaitant aukščiausios kokybės 4K ir HD raišką su labai didele bitų sparta (100 Mbit/s +).
 • Vaizdo failo formatai: MKV, MPEG-TS, MPEG-PS, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT, ASF, WMV, BD ISO, BDMV, DVD-ISO, VIDEO_TS
 • Vaizdo kodekai: MPEG2, MPEG4, XVID, WMV9, VC1, H.264, H.265, H.265 10 bitų, VP9, ​​VP9 2 profilis; labai didelės spartos vaizdo įrašų palaikymas iki 100 Mbit/s ir didesnis
 • Vaizdo įrašo didinimas: aukštos kokybės DVD ir bet kokio kito SD vaizdo įrašo turinio didinimas į 4K, „Full HD 1080p“ ir kitas HD raiškas
 • 3D vaizdo įrašas: paleiskite visus populiarius 3D vaizdo įrašų formatus, įskaitant MVC (BD3D ISO), „Side-by-Side“, „Top-and-Down“
 • HD garsas: perduoda HD garsą į jūsų A/V imtuvą
 • Hi-End muzika: atkurkite muzikos failus įvairiais Hi-End garso formatais: 192/24, FLAC, „Monkey's Audio APE“, WAV / PCM, „Super Audio CD“ (stereo) ir kt.
 • Super Audio CD: atkurkite aukščiausios kokybės SACD muzikos failus įvairiais formatais (stereo)
 • Garso kodekai: MPEG-1/2 sluoksnis I / II / III, AAC, LPCM, WMA, WMAPro, FLAC, daugiakanalis FLAC, „Vorbis“, „WavPack“, APE („Monkey's Audio“), ALAC („Apple“ be nuostolių), SACD DSD (stereo), AC3, DTS
 • Garso failų formatai: MP3, MPA, M4A, AAC, WAV, WMA, FLAC, Ogg / Vorbis, WavPack, APE (Monkey's Audio), ALAC (Apple lossless), SACD ISO (stereo), SACD DSF (stereo), SACD DFF (stereo), AC3, DTS, DTS-WAV
 • Subtitrų formatai: SRT (išorinis), SUB („MicroDVD“) (išorinis), tekstas (MKV), SSA / ASS (MKV, išorinis), „VobSub“ (MP4, MKV, išorinis SUB / IDX), PGS („Blu-ray“, TS, MKV)
 • Subtitrai internete: automatinis subtitrų atsisiuntimas iš interneto
 • Paveikslėlių failų formatai: JPEG, PNG, BMP, GIF
 • Nuotraukų peržiūros funkcijos: skaidrių demonstracija, perėjimo efektai, nuotraukos pasukimas, mastelio keitimas, naršymas grojaraštyje, pakartojimas, pamaišymas
 • Grojaraščio failų formatai: M3U, PLS, CUE
 • HLS: užtikrinkite geriausią interneto vaizdo kokybę naudodami Apple HLS adaptyvųjį spartos srauto perdavimo protokolą
 • DASH: gaukite prieigą prie naujausių interneto vaizdo paslaugų, naudodami MPEG-DASH adaptyvųjį spartos srauto perdavimo protokolą
 • Widevine 1 lygio DRM: mėgaukitės aukštos kokybės internetinėmis vaizdo įrašų paslaugomis su aukštos raiškos vaizdo kokybe

 

 KAM SKIRTAS ŠIS GROTUVAS?

Dune HD Ultra Vision 4K – brangiausias ir analogų neturintis media centras su aukščiausios kokybės komponentais yra skirtas ne tik vaizdo filmų mylėtojams, bet ir muzikos klausytojams.  Šis grotuvas patenkins visus vartotojo poreikius. 4GB RAM atmintis, naujausias kompanijos Realtek procesorius, o taip pat šiuolaikinės technologijos 4K raiškos vaizdo srityje yra šio media centro pagrindiniai palydovai. Dune HD Ultra Vision 4K pats galingiausias, funkcionaliausias ir orentuotas į aukščiausius reikalavimus keliančius vartotojus muzikos ir vaizdo srityje. Naudojant našiausią Realtek RTD1619 procesorių, palaikoma ne tik HDR10+, bet ir Dolby Vision technologija. Įrenginys siūlo viską, ko gali prireikti šiuolaikiniam 4K raiškos media centrui, taip pat patenkina ir audiofilo poreikius. Jis palaiko visus šiuo metu populiariausius vaizdo ir garso formatus, įskaitant galimybę naudotis pilnu Blu-ray ISO diskų meniu bei džiaugtis HDMI in ir HDMI audio out lizdų privalumais, o taip pat gali atlikti ir DAC konverterio funkcijas kitiems garso šaltiniams. Dune HD Ultra Vision 4K rekomenduojame tiems, kam reikalinga profesionali vaizdo ir garso atkūrimo įranga.  

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

(papildomos informacijos nėra)

 

KUR GALIMA ĮSIGYTI?

 Šiuo metu Dune HD Ultra Vision 4K grotuvą galima įsigyti HDMEDIA.LT elektroninėje parduotuvėje. 

 Jei norite platinti šį įrenginį, prašome susisiekti su HDMEDIA.LT

 

KOMPLEKTACIJA

Dune HD Ultra Vision 4K standartinę komplektaciją sudaro: Dune HD Ultra Vision 4K media centras, Dune HD Premium IR Remote, Dune HD BT AirMouse Remote, Wi-Fi antenos, Bluetooth antena, 4 baterijos, PC power cord EU plug, PC power cord US plug, HDMI laidas, 19" rack mounting brackets, Set of screws for 19" rack mounting brackets, Set of screws for installing 3.5" HDD into rear HDD slot, Set of screws for installing 2.5" HDD into rear HDD slot HDMI laidas, greito įdiegimo instrukcija anglų kalba.

Pirkėjai pirkę šią prekę taip pat pirko:

 

Klientų, įsigijusių šią prekę, komentarai

 • artur petrov
  2021-12-05 10:54
   

  хороший