PRENUMERATA
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

Priedai

Peržiūreti viską | Puslapiai:
 • Dune HD Bluetooth AirMouse Remote

  pultas1.jpg

  Dune HD Bluetooth AirMouse Remote nuotolinio valdymo pultas – tai giroskopo pultas, kuriame yra progresyvus akselerometras, palaikantis „Air Mouse“ technologiją.

  Nuotolinio valdymo pultas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, turi patrauklų dizainą, kompaktiškus matmenis, taip pat pažangias funkcijas. 

  Dune HD Bluetooth AirMouse Remote skirtas DUNE HD media centrams kurie palaiko Bluetooth belaidžio ryšio technologijas.

  Kaina:20.00EUR
 • Dune HD Premium IR Remote

  pultex3.jpg

  Dune HD Premium IR Remote nuotolinio valdymo pultas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, turi patrauklų dizainą, taip pat pažangias funkcijas tokias kaip klavišų pašvietimas tamsoje. 

  Dune HD Premium IR Remote skirtas visiems DUNE HD media centrams ir yra priskiriamas prie Premium klasės segmento.

  Kaina:20.00EUR
 • HDMEDIA.LT dovanų čekis

  dovanucekis-DEMO.jpg

  HDMEDIA.LT dovanų čekis – tai puiki ir maloni dovana bet kokiai progai. Jei abejojate ir nežinote, kokia dovana pradžiugins Jūsų artimą draugą, šeimos narį ar kolegą, padovanokite jam HDMEDIA.LT dovanų čekį ir leiskite jam pačiam pasirinkti, ko jis nori.

  Kaina:0.00EUR
 • Naujausio FIRMWARE įdiegimas

  Firmware-225x225.png

  Kai perkate media centrą, jūs jį gaunate tokį, koks jis pasiekia mus iš gamyklos – su ta programine įranga, kurią media centro gamintojas įdiegė gamybos proceso metu.

  Programinė įranga (firmware) pastoviai yra atnaujinama, taisomos klaidos, pridedama naujų funkcijų, failų iškodavimo galimybių ir pan. 

  Atnaujinti programinę įrangą galite patys, tačiau jeigu pageidaujate gauti įrenginį su jau įdiegta pačia naujausia programine įranga, užsisakykite Naujausio FIRMWARE įdiegimo paslaugą. 

  Kaina:10.00EUR
Peržiūreti viską | Puslapiai: