PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

Dune HD Media Center BOXY

DUNE HD

Kaina:99.00EUR
Išansktinis užsakymas
Turite klausimų?

BENDRA INFORMACIJA

Dune HD Media Center BOXY – unikalus 2-in-1 naujos kartos 2023 metų Dune HD kompanijos Android TV media centras su Dune HD praplėstomis vaizdo ir garso atkūrimo galimybėmis ir su Netflix sertifikacija. Grotuve rasite modernų Amlogic S905X4-J procesorių su Dolby Vision ir Dolby Atmos licencijomis. Šis grotuvas, tai Dune HD ekosistemos įrenginys su HDMI 2.1 versijos lizdu, skirtas vartotojams, norintiems mėgautis 4K raiškos vaizdo medžiaga, perduodama per šiuo metu pažangiausius televizorius su HDMI 2.1 lizdais. 

 

Privalumai

 • Unikalus Netflix sertifikuotas Android TV medija centro ir pažangaus Dune HD medijos centro derinys du viename. Naudodami šį įrenginį galite žiūrėti „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Disney+“, „Apple TV+“, „HBO Max“ ir kitas įvairias srautinio perdavimo paslaugas maksimalia kokybe (iki 4K „Dolby Vision“ ir „Atmos“), ir leisti vietinę medijos failų biblioteką. Pažangiausi formatai (iki ISO 4K Dolby Vision FEL ir viso disko meniu) – per pažangią Dune HD medijos centro programinę įrangą.
 • Oficialūs „Netflix“ ir „Google Android TV 11“ sertifikatai. Oficialūs „Netflix“, „Google“ ir kiti sertifikatai užtikrina puikų „Netflix“ ir kitų srautinio perdavimo paslaugų (tokių kaip „Amazon Prime Video“, „Disney+“, „Apple TV+“, „HBO Max“ ir daugelio kitų) palaikymą su geriausia garso ir vaizdo kokybe (iki 4K „Dolby Vision“ ir „Atmos“).  Šiuolaikinė Android TV 11 OS versija su oficialiu Google Android TV sertifikatu užtikrina puikų suderinamumą su visomis Android TV programomis ir funkcijomis, taip pat suteikia labai galingą "Chromecast built-in" technologiją.
 • Dune HD medijos centras. Be visų standartinių Android TV funkcijų, taip pat galite naudoti Dune HD medijos centro programinę įrangą, techniškai įdiegtą kaip vienu metu veikiančią (specialiame virtualiame konteineryje) Linux pagrindu veikiančią Dune HD OS ir lengvai pasiekiamą per specialią programėlę. Ši programinė įranga teikia funkcijas, panašias į atskirus Dune HD medijos leistuvus ir apima daugybę funkcijų, kurios buvo sukurtos atskiriems Dune HD medijos leistuviams per daugiau nei 14 metų. Tai apima pažangią failų naršyklę, išplėstinį failų grotuvą, visą meniu palaikymą filmų ISO failams ir disko struktūroms, pažangų Dolby Vision failų atkūrimo palaikymą, galimybę peržiūrėti vietinę vaizdo failų biblioteką kaip gražiai atrodantį „Netflix“ katalogą „Dune“. Valdykite mobiliąją programėlę, išmaniųjų namų integraciją ir daugybę kitų funkcijų.
 • Naujausios technologijos (AV1, Dolby Vision & Atmos, ...) Šiame grotuve yra daug naujausių technologijų: AV1 vaizdo kodekas, VP9 profilio 2 vaizdo kodekas, Dolby Vision, Dolby Atmos, Dolby MAT. Gausus ryšys (Ethernet, USB 3.0, ...) Šis daugialypės terpės grotuvas suteikia daug ryšio parinkčių. Be įprastų HDMI, Wi-Fi ir Bluetooth sąsajų, šis medijos leistuvas taip pat turi Ethernet prievadą, du USB prievadus (USB 3.0 ir USB 2.0), micro SD kortelės lizdą, S/PDIF išvesties prievadą ir A/V išvesties prievadą.

 

 Techninė įranga ir technologijos 

 • Amlogic S905X4-J procesorius (speciali versija su visomis Dolby licencijomis). S905X4-J medijos procesorius yra pažangi naujausio Amlogic medijos procesoriaus versija, apimanti visas Dolby technologijas ir licencijas: Dolby Vision ir Dolby Atmos.
 • Dolby Vision ir HDR10+. Medijos grotuvas palaiko ne tik HDR technologiją (palaikoma ankstesnės kartos media grotuvų), bet ir naujausias bei pažangiausias Dolby Vision ir HDR10+ technologijas. Įprastoje HDR technologijoje ryškumo diapazonas nustatomas filmo pradžioje ir filmo metu nekinta, todėl visiškai tamsios ir visiškai šviesios scenos gali turėti nepakankamai detalumo. Naujausiose „Dolby Vision“ ir HDR10+ technologijose ryškumo diapazonas gali skirtis priklausomai nuo kadro, todėl maksimali vaizdo detalė suteikiama net scenose, kuriose yra tik tamsių arba tik šviesių elementų.
 • Dolby Atmos. Dolby Atmos yra plačiausiai naudojama pažangi erdvinio garso technologija. „Dolby Atmos“ įtraukia jus giliau, todėl daugiau girdite ir jaučiate, kad garsas būtų tikroviškesnis ir įtraukiantis. Šis medijos leistuvas palaiko „Dolby Atmos“ garsą žiūrint srautinio perdavimo paslaugas, tokias kaip „Netlix“, ir leidžiant failus iš vietinės bibliotekos (tokiais formatais kaip ISO, BDMV, MKV ir pan.).
 • Naujausia Dolby MAT technologija. Šiame daugialypės terpės grotuve įdiegta naujausia daugiakanalio erdvinio garso Dolby technologija – Dolby MAT. Naudodamas Dolby MAT technologiją, medijos grotuvas ne tik išveda fantastišką Dolby Atmos garsą į jūsų televizorių ar A/V imtuvą, bet ir atlieka dalinį garso dekodavimą tiesiogiai medijos grotuve. Tai pagerina A/V sinchronizavimą, sumažina delsą ir pagerina suderinamumą. Šiuo metu tokį garso išvesties metodą rekomenduoja pramonės lyderiai, tokie kaip „Netflix“ ir „Google“.
 • AV1 vaizdo kodekas. Medijos grotuvas palaiko patį naujausią AV1 vaizdo kodeką, kuris padeda iki 50 % pagerinti vaizdo kokybę nedidinant vaizdo pralaidumo (arba reikalauja iki 50 % mažesnio pralaidumo tos pačios vaizdo kokybės). Šį naują vaizdo įrašų kodeką jau naudoja „YouTube“ ir jis bus vis svarbesnis įvairioms paslaugoms.
 • „YouTube“ 4K HDR ir VP9 profilis 2. Medijos grotuvas palaiko modernų „VP9 profile 2“ vaizdo kodeką, kurį „YouTube“ naudoja HDR turiniui. Tai suteikia galimybę žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus maksimalia 4K HDR kokybe.
 • 2 GB operacinė atmintis. Užtikrina puikų „Android“ programų veikimą.
 • 16 GB „flash“ atmintis. Suteikia daug vietos Android programoms ir kitiems poreikiams.
 • USB 3.0 prievadas. Leidžia prijungti USB atminties įrenginius (pvz., "flash drive", HDD arba SSD) ir užtikrina greitą duomenų perdavimą bei sklandų didelės spartos vaizdo įrašų atkūrimą. Prijungtus USB atmintinės įrenginius taip pat galima pasiekti iš vietinio tinklo naudojant SMB failų serverio funkciją, integruotą Dune HD Media Center.
 • Ethernet prievadas (100 Mbit/s). Leidžia naudoti laidinį ryšį su namų tinklu stabiliam duomenų perdavimui ir vaizdo įrašų atkūrimui.
 • Wi-Fi 802.11ac 2T2R (2,4 + 5 GHz). Integruotas dviejų juostų 2,4 GHz + 5 GHz Wi-Fi modulis palaiko modernų 802.11ac standartą ir 2T2R MIMO technologiją su dviem antenomis, kad pagerintų belaidį veikimą.
 • Bluetooth. Integruota Bluetooth sąsaja leidžia lengvai prijungti įvairius nuotolinio valdymo pultus, belaides klaviatūras, peles, vairasvirtes, garso kolonėles, ausines, ausines ir kitus įrenginius.
 • Bluetooth nuotolinio valdymo pultas su mikrofonu. Nuotolinio valdymo pultelis valdo daugialypės terpės grotuvą per „Bluetooth“ (tai reiškia, kad nuotolinio valdymo pulto nereikia nukreipti į medijos leistuvą, o medijos leistuvą galima paslėpti). Integruotas mikrofonas įgalina paieškos balsu funkciją. Be to, nuotolinio valdymo pultas gali naudoti IR kanalą televizoriui ir A/V imtuvams valdyti.
 • IR valdymas. Medijos grotuvas turi įmontuotą IR imtuvą ir gali būti valdomas ir IR komandomis (Google IR kodais). Tai reiškia, kad galite naudoti pasirinktą 3 šalių programuojamą arba išmokstamą nuotolinio valdymo pultą medijos grotuvui valdyti arba integruoti medijos leistuvą su savo išmaniaisiais namais per IR. Pavyzdžiui, galite integruoti daugialypės terpės grotuvą su išmaniuoju garsiakalbiu naudodami IR spinduliuotės įrenginį, valdomą išmaniojo garsiakalbio.
 • Integruotas „Chromecast“. Į daugialypės terpės grotuvą įtraukta „Chromecast built-in“ technologija, leidžianti transliuoti mėgstamas pramogas ir programas iš telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio tiesiai į televizorių. Šią technologiją galima naudoti tiek Android, tiek iOS įrenginiuose (per Google Home programėlę), taip pat bet kuriame nešiojamajame ar asmeniniame kompiuteryje (per Chrome interneto naršyklę). Daugiau informacijos: https://www.google.com/chromecast/built-in/learn/tv/

   

Dune HD Media Center funkcijos

 • Dune HD vartotojo sąsaja. Garsioji Dune HD vartotojo sąsaja, sukurta per daugiau nei 14 metų, specialiai optimizuota naudojimui televizoriaus ekranuose, sureguliuota taip, kad būtų patogu naudotis, leidžia lengvai ir patogiai naudotis medijos grotuvu. Tai patogus, galingas ir paprastas naudoti būdas dirbti su vietine medijos biblioteka ir kitomis Dune HD medijos centro funkcijomis.
 • Dune HD filmų rengyklė ir filmų enciklopedija. Funkcija „Mano kolekcija“ suskirsto vartotojo filmų kolekciją į gražiai atrodantį katalogą. Išsami filmų enciklopedija pateikia informaciją apie šimtus tūkstančių filmų su išsamiais aprašymais, plakatais, filmų ir asmenų kryžminėmis nuorodomis, anonsais, tiesioginėmis nuorodomis į internetines vaizdo paslaugas ir kt. Išplėstinė failų naršyklė automatiškai atpažįsta filmus. Daugiau informacijos: https://dune-hd.com/support/mycollection
 • Integracija tarp Dune HD medijos centro ir Android TV srautinio perdavimo programų. „Dune HD“ medijos centras ne tik egzistuoja kartu su „Android TV“ viename įrenginyje, bet ir integruojamas su „Android TV“ transliacijos programėlėmis, kad suteiktų unikalių patogumų, o tai būtų neįmanoma naudojant du atskirus „Android TV“ ir medijos grotuvo įrenginius. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad ką tik baigėte žiūrėti filmą „Terminatorius“ iš vietinės bibliotekos ir norite žiūrėti „Terminatorius 2“, kurio nėra jūsų vietinėje bibliotekoje, bet yra „Netflix“. „Dune HD“ medijos centras gali padėti greitai paleisti „Netlix“, kad galėtumėte žiūrėti šį filmą. Arba galite lengvai išstudijuoti išsamią informaciją apie visus kitus režisieriaus ar kurio nors aktoriaus filmus (arba tiesiog apie kitus panašius filmus) ir greitai pradėti žiūrėti kai kuriuos iš šių filmų naudodami kokią nors srautinio perdavimo paslaugą.
 • Plačiausias Dolby Vision failų formatų palaikymas. „Dolby Vision“ palaiko visi populiarūs failų formatai (MKV, MP4, TS, M2TS, ISO, filmų aplankų struktūra). Palaikomi visi populiarūs Dolby Vision profiliai (5 profilis, 7 profilis MEL ir FEL, 8 profilis). Visais atvejais svarbi Dolby Vision informacija (Dolby Vision RPU metaduomenys) išgaunama ir perduodama į televizorių, kad televizoriuje būtų užtikrintas tinkamas Dolby Vision vaizdas.
 • Dolby Vision profilis 7 FEL „Dune HD“ medijos centras palaiko tiesioginį „Dolby Vision“ profilio 7 FEL dviejų takelių ir dviejų sluoksnių failų atkūrimą. Tai pažangiausias „Dolby Vision“ formatas. „Dune HD“ medijos centras leidžia šio formato vaizdo įrašus naudodamas abu takelius / sluoksnius. Svarbi Dolby Vision informacija iš antrojo takelio / sluoksnio (Dolby Vision RPU metaduomenys) perduodama į televizorių kartu su vaizdo duomenimis iš pirmojo takelio / sluoksnio. Perduotiems vaizdo duomenims naudojamas 10 bitų spalvų gylis – didžiausias spalvų gylis, kurį palaiko OLED televizorių OLED plokštės, t. y. visapusiškai išnaudojamos OLED televizorių galimybės. Kartu su visapusišku DolbyVision metaduomenų naudojimu televizoriaus ekrane gaunamas puikus Dolby Vision vaizdas.
 • Dolby Vision filmų ISO/aplankų struktūrų atkūrimas. „Dune HD“ medijos centras palaiko tiesioginį filmų ISO/aplankų struktūrų atkūrimą Dolby Vision formatu (Dolby Vision profilis 7 MEL ir FEL), įskaitant atkūrimą viso meniu režimu.
 • Geriausias savo klasėje filmų ISO/aplanko struktūros atkūrimas. „Dune HD“ medijos centras turi geriausią savo klasėje palaikymą filmų ISO/aplankų struktūrų atkūrimui. Specialus atkūrimo variklis teikia visą meniu palaikymą ir padeda užtikrinti sklandų viso filmo atkūrimą be jokių garso/vaizdo pertrūkių, net ir leidžiant sudėtingos struktūros filmus.
 • Automatinis kadrų dažnio / skyros perjungimas. „Dune HD“ medijos centras gali automatiškai perjungti išvesties kadrų dažnį ir skiriamąją gebą, kad atitiktų grojamą turinį. Tai padeda užtikrinti absoliučiai sklandų vaizdo įrašų atkūrimą visais atvejais ir naudoti geriausią vaizdo raiškos padidinimo būdą (raiškos padidinimas naudojant medijos leistuvą arba televizorių). „Dune HD“ medijos centre įdiegtas pažangus vaizdo režimo perjungimo metodas, kuris apeina „Android TV 11“ apribojimus.
 • Kadrų dažnio / skyros perjungimas be mirgėjimo. „Dune HD“ medijos centras įgyvendina savo pažangų be mirgėjimo metodą, skirtą automatiniam kadrų dažnio ir skyros perjungimui, kuris perjungia vaizdo režimą prieš failo atkūrimo pradžią (o ne po jo). Tai padeda išvengti nemalonaus mirgėjimo.
 • Dolby ir DTS garsas. „Dune HD“ medijos centras gali atkurti Dolby ir DTS garso takelius visais formatais (iki Dolby TrueHD su Atmos ir DTS X). Visi formatai gali būti išvesti kaip kelių kanalų garsas (išvestis yra iki Dolby Digital Plus su Atmos ir DTS formatais). Visi formatai taip pat gali būti išvesti kaip stereofoninis (downmix). Daugiau informacijos rasite specifikacijose.
 • DSD ir kiti pažangūs muzikos formatai. Galite leisti muziką įvairiais pažangiais formatais, įskaitant Super Audio CD (SACD), FLAC, WavPack, APE, ALAC. SACD muzikos failai, užkoduoti naudojant pažangų DSD garso kodeką, palaikomi visais populiariais formatais (ISO, DFF, DSF) (stereo), įskaitant failus, kuriuose naudojamas DST glaudinimas. DSD failus galima išvesti į HDMI ir S/PDIF kaip stereo PCM.
 • „Dune HD Android Playback Accelerator“ technologija. Ši unikali technologija intelektualiai valdo Android OS išteklius, kad sumažintų Android OS įtaką medijos atkūrimo varikliui ir užtikrintų sklandų bei aukštos kokybės vaizdo ir garso atkūrimą.
 • Linux pagrindu veikianti Dune HD OS. Dune HD medijos centre specialiame virtualiame konteineryje veikia Linux pagrindu sukurta Dune HD OS. Ši Linux pagrindu sukurta OS padeda užtikrinti stabilų veikimą ir sklandų medijos atkūrimą.
 • Dune HD ekosistema. Remiantis atviru Dune HD SDK ir API, įvairios TV optimizuotos programos, papildiniai, plėtiniai, GUI apvalkalai, kolekcijų valdymo sprendimai, integracijos su namų automatizavimo sistemomis yra prieinamos oficialioje Dune Store, 3 šalių pardavėjams ir naudotojų bendruomenėje.
 • „Dune HD“ programa mobiliesiems. Unikali Dune HD mobilioji programėlė (Dune Control) iOS ir Android mobiliesiems įrenginiams suteikia pilną prieigą prie visų Dune HD medijos centro funkcijų itin patogiu ir galingu būdu. Jis visiškai pakeičia standartinį nuotolinio valdymo pultą, leidžia naršyti ir pasirinkti medijos turinį tiesiai mobiliajame įrenginyje (mobiliajame įrenginyje rodomas meniu atspindi televizoriaus ekrane rodomą meniu), taip pat apima skyrių „Dabar groja“, kad būtų patogu valdyti medijos atkūrimą. Daugiau informacijos: https://dune-hd.com/support/dunecontrol
 • Išmanūs namai. „Dune HD“ medijos centre yra galinga IP valdymo sąsaja ir daug galimybių integruoti į „Smart Home“ ir „Home Automation“ sistemas, tokias kaip „Control4“ ir „Crestron“.
 • Integruotas SMB failų serveris. „Dune HD“ medijos centre yra įmontuotas SMB failų serveris, leidžiantis pasiekti visus prijungtus saugojimo įrenginius (pvz., USB HDD) ir media grotuvo vidinę atmintį iš vietinio tinklo.
 • Tėvų kontrolė. „Dune HD“ medijos centre yra įmontuota tėvų kontrolės funkcija. Galite naudoti jį norėdami užrakinti prieigą prie viso medijos leistuvo (įskaitant visas Android TV programas) pagal tvarkaraštį (arba, pavyzdžiui, leisti vaikui naudotis medijos leistuvu tik nuo 14:00 iki 16:00 ir nuo 20:00 iki 22 val. :00).
 • Programinės įrangos atnaujinimai.  „Dune HD“ yra žinomas dėl savo reputacijos, nes daugelį metų klausosi vartotojų atsiliepimų ir teikia programinės įrangos atnaujinimus. Pavyzdžiui, kai kuriems seniems modeliams programinės įrangos atnaujinimai su papildomomis funkcijomis teikiami jau daugiau nei 10 metų. Tai įmanoma dėl unikalaus „vieno kodo bazės“ požiūrio, o tai reiškia, kad visų Dune HD modelių programinė įranga yra pagrįsta ta pačia kodų baze (nuolat tobulinama ir tobulinama pagal vartotojų atsiliepimus).

 

Pagrindinės techninės charakteristikos

 • Procesorius: Amlogic S905X4-J su Dolby Vision ir Dolby Atmos licencijomis
 • CPU: ARM Cortex A55 4 branduolių
 • Operacinė atmintis: 2 GB
 • Flash atmintis: 16 GB
 • Ethernet: 10/100 Mbit/s
 • Wi-Fi: 802.11b/g/n/ac, dviejų juostų 2,4+5 GHz, 2T2R
 • Bluetooth: 5.0
 • USB prievadai: 1x USB 3.0 + 1x USB 2.0
 • HDMI išvestis: HDMI 2.1 iki 4Kp60 HDR / HDR10+ / Dolby Vision, HDCP 2.2
 • Analoginė A/V išvestis: 3,5 mm mini lizdas (sudėtinis vaizdo įrašas + stereo garsas)
 • S/PDIF išvestis: optinis S/PDIF
 • Micro SD lizdas: Micro SD lizdas
 • Maitinimo įvestis: 12V DC IN
 • Maitinimas: Išorinis, DC 12V (1A), AC 100-240V
 • Korpusas: plastikinis
 • Matmenys (P x A x G): 100 mm x 20 mm x 100 mm
 • Nuotolinio valdymo pultas: Bluetooth pultelis su mikrofonu (paieška balsu), TV/AVR valdymas per IR kanalą
 • IR valdymas: Integruotas IR imtuvas, palaiko tik Google IR kodus (Pastaba: dėl sertifikuoto Android TV sprendimo Dune HD IR kodai nepalaikomi)
 • OS: Android TV 11.0 + Linux pagrindu sukurta Dune HD OS (pasiekiama per programą)
 • Netlix sertifikatas: Taip
 • „Google Android TV“ sertifikatas: Taip
 • Widevine DRM: Widevine L1
 • Srautinio perdavimo paslaugos: „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Disney+“, „Apple TV+“, „HBO Max“, „YouTube“ ir daugelis kitų (apima visas paslaugas, pasiekiamas naudojant „Android TV“ programas „Google Play“ parduotuvėje) (priklauso nuo regiono ir konkrečių paslaugų politikos)
 • Failų sistemos: FAT16/FAT32 (skaitomas ir rašomas), exFAT (skaitomas ir rašomas), NTFS (tik skaitomas)
 • Vaizdo įrašų dekodavimas: AV1, VP9 profilis 2, H.265 (HEVC), H.264 (AVC), VC1, MPEG4, MPEG2, MPEG1
 • Vaizdo įrašo mastelio keitimas: SD ir kitų skiriamųjų gebų padidinimas iki 4K
 • 3D vaizdo įrašas: vienas šalia kito, viršuje ir apačioje
 • Garso srautinio perdavimo paslaugos: iki „Dolby Atmos“ (priklauso nuo konkrečios srautinio perdavimo paslaugos) Garsas Dune HD medijos centre: galima leisti populiariausius formatus, iki Dolby True HD su Atmos ir DTS X, FLAC ir SACD (DSD); 

 

Media failų atkūrimas 

 • Vaizdo failų formatai: MKV, MPEG-TS, MPEG-PS, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT, ASF, WMV, ISO, filmų aplankų struktūro
 • Dolby Vision atkūrimas: Profiliai 5, 7 (MEL ir FEL), 8; įvairūs konteineriai (ISO, filmų aplankų struktūra, MKV, MP4, M2TS); DTDL (dviejų takelių dvisluoksnis), STDL (vieno takelio dvigubo sluoksnio), STSL (vieno takelio vieno sluoksnio). Dviejų takelių / dviejų sluoksnių vaizdo įrašas (profilis 7 MEL, profilis 7 FEL) atkuriamas naudojant abiejų takelių / sluoksnių duomenis: vaizdo duomenis iš pirmojo takelio / sluoksnio (su 10 bitų spalvų gyliu - didžiausias spalvų gylis palaikoma OLED plokščių OLED televizoriuose), išplėstinė Dolby Vision informacija (RPU metaduomenys) iš antrojo takelio / sluoksnio
 • Automatinis kadrų dažnio ir skiriamosios gebos perjungimas: taip
 • Garso dekodavimas: MPEG-1/2 sluoksnis I/II/III, AAC, LPCM, FLAC, FLAC, Vorbis, WavPack, APE (Monkey's Audio), ALAC (be nuostolių Apple), SACD DSD (stereo), stereo PCM, Dolby ir DTS formatai
 • Dolby ir DTS formatai: galima groti šių Dolby ir DTS formatų garso takelius: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Digital Plus su Atmos, Dolby TrueHD, Dolby TrueHD su Atmos, DTS, DTS HD HRA, DTS HD MA, DTS X. Visus formatus gali iškoduoti medijos leistuvas ir išvesti į HDMI kaip stereo nesuspaustą PCM (48KHz). Daugiakanalis garsas gali būti atkuriamas išvedant bitų srautą šiais formatais: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Digital Plus su Atmos, DTS. Dolby formatai taip pat gali būti išvesti kaip daugiakanalis garsas naudojant Dolby MAT technologiją (daugiakanalis PCM su Atmos), kai imtuvas ją palaiko.
 • Garso failų formatai: MP3, MPA, M4A, AAC, WAV, FLAC, Ogg/Vorbis, WavPack, APE („Monkey's Audio“), ALAC („Apple Losless“), SACD ISO (stereo), SACD DSF (stereo), SACD DFF (stereo). ), AC3, DTS, DTS-WAV
 • Subtitrų formatai: SRT (išorinis), SUB (MicroDVD) (išorinis), tekstas (MKV), SSA/ASS (MKV, išorinis), VobSub (MP4, MKV, išorinis SUB/IDX), PGS (ISO, TS, MKV)
 • Subtitrai internete: automatiškai atsisiųskite subtitrus iš interneto
 • Nuotraukų failų formatai: JPEG, PNG, BMP
 • Nuotraukų peržiūros funkcijos: skaidrių demonstravimas, perėjimo efektai, vaizdo pasukimas, mastelio keitimas, grojaraščio peržiūra, kartojimas, maišymas
 • Grojaraščio failų formatai: M3U, PLS, CUE
 • Grojaraščio funkcijos: kurti grojaraštį iš pasirinktų aplankų ir failų, kurti grojaraštį iš pasirinktų grojaraščio failų, peržiūrėti grojaraščio failą, peržiūrėti dabartinį grojaraštį, greitai pereiti prie kito/ankstesnio arba pasirinkto grojaraščio elemento, kartoti, maišyti, nuotraukų failų grojaraštį, garso failų grojaraštį. , vaizdo failų grojaraštis, mišrus garso ir vaizdo failų grojaraštis
 • NFS klientas: naršykite po NFS serverius/bendrąsias dalis, rankiniu būdu prisijunkite prie NFS bendrinimo, tiesiogiai pasiekite ir paleiskite failus.
 • SMB klientas: naršykite po SMB serverius / bendrinimus, rankiniu būdu prisijunkite prie SMB bendro naudojimo, tiesiogiai pasiekite ir paleiskite failus. Svečių ir slaptažodžiu apsaugota prieiga.
 • SMB serveris: bendrinkite vietinius saugojimo įrenginius ir vidinę atmintį. Svečių ir slaptažodžiu apsaugota prieiga.
 • iOS ir Android mobiliosios programėlės: valdykite Dune HD medijos centrą naudodami galingą Dune Control mobiliąją programą
 • IP valdymas: Integruokite Dune HD medijos centrą į namų automatizavimo sistemas per IP valdymo sąsają.
 • Control4 ir Crestron: Integruokite Dune HD medijos centrą į Smart Home įrenginius, pagrįstus Control4 ir Crestron technologijomis
 • „Android TV“ specifika: dėl sertifikuoto „Android TV“ sprendimo kai kurios funkcijos veikia su tam tikra specifika ir apribojimais. Visų pirma, dėl saugumo reikalavimų visos tinklo funkcijos (pvz.: SMB serveris, IP valdymas, NFS klientas) naudoja vadinamuosius „neprivilegijuotuosius“ prievadus. Tai nustato tam tikrus šių funkcijų naudojimo apribojimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite https://dune-hd.com/app

 

KAM SKIRTAS ŠIS GROTUVAS?

Dune HD Media Center BOXY – tai puikus įrenginys su Netflix kompanijos sertifikacija ir Dolby Vision ir Dolby Atmos licencijomis, kurių dėka už priimtiną kainą jūs įsigysite media centrą su visais vaizdo ir garso atgaminimo įrangos privalumais.  Grotuvas skirtas vartotojams, kurie nėra abejingi Dune HD kompanijos gaminiams ir kuriems reikalingas paprastas ir nebrangus sprendimas 4K raiškos vaizdo filmų peržiūrai televizoriaus ar projektoriaus ekrane.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Dune HD Media Center įdiegimo instrukcija:

http://dune-hd.com/app

 

KUR GALIMA ĮSIGYTI?

 Šiuo metu Dune HD Media Center BOXY grotuvą galima įsigyti HDMEDIA.LT elektroninėje parduotuvėje. 

 Jei norite platinti šį įrenginį, prašome susisiekti su HDMEDIA.LT

 

KOMPLEKTACIJA

Dune HD Media Center BOXY standartinę komplektaciją sudaro: Dune HD Media Center BOXY grotuvas, Bluetooth Remote nuotolinio valdymo pultas, elektros maitinimo blokas 12V 1.5A, HDMI laidas, greito įdiegimo instrukcija anglų kalba.

Pirkėjai pirkę šią prekę taip pat pirko:

Papildomai siūlome įsigyti:

Firmware-225x225.png
Naujausio FIRMWARE įdiegimas
Kaina:10.00EUR
  
 

Klientų, įsigijusių šią prekę, komentarai