PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

Dune HD Solo 8K

DUNE HD

Kaina:499.00EUR
Prekės pristatymas
per 2-3 darbo dienas
Turite klausimų?

BENDRA INFORMACIJA

Dune HD Solo 8K – 8K Dolby Vision & HDR10+ media centras sukurtas su Amlogic S928X-K/J procesoriumi. Tai 2024 metų Dune HD kompanijos flagmanas su HDD disko stalčiumi ir naujausiomis technologijomis vaizdo pateikimo srityje. Tai – įrenginys, pateikiantis aukščiausios kokybės vaizdą. Dune HD Solo 8K diktuoja 2024 metų media centrų tendencijas, reikalavimus ir madas. Šis technikos stebuklas šiuo metu be konkurencijos lenkia visus rinkoje esančius media centrus, siūlydamas maksimalias galimybes, kurias gali pasiūlyti Amlogic S928X-K/J procesoriaus pagrindu sukurti media centrai.

Dėmėsio!Šis grotuvas puikiai tinka atkurti failus iš HDD arba NAS serverio. Android OS programų ir srautinio perdavimo paslaugų palaikymas yra nepagrindinė funkcija ir neturi garantuoto suderinamumo. Nėra visiško / oficialaus „Netflix“ palaikymo. Nėra „Netflix 4K“ palaikymo.  

Privalumai

 • Nauja pažangiausių 8K media centrų Dune HD linija: Naujoji flagmano 8K linija yra paremta naujausiu geriausiu S928X medijos procesoriumi, turi pilną 8K palaikymą, labai galingą aparatinę įrangą ir įvairius kitus privalumus. Tuo pačiu metu ši linija išlaiko svarbiausias RTD1619DR modelių (išskyrus BD3D) savybes. Aukščiausia vaizdo kokybė, Dolby Vision VS10 technologija, visiškas visų HD garso formatų palaikymas, pažangus Dolby Vision failų atkūrimo palaikymas, viso meniu ISO vaizdų ir diskų struktūrų palaikymas.
 • Hi-End S928X medijos procesorius su 8K, AV1, VS10: Medija centras naudoja naujausio S928X procesoriaus Hi-End versiją su Dolby Vision VS10 varikliu. Tai galingiausias ir pažangiausias Amlogic procesorius. Jis užtikrina puikią vaizdo kokybę, palaiko tikrą 8Kp60 dekodavimą ir tikrą 8Kp60 išvestį, apima naują AV1 vaizdo kodeką ir pasižymi geriausiu našumu.
 • Pilnas 8K vaizdo įrašų palaikymas: 8K yra naujos kartos vaizdo formatas, kuriame yra 4 kartus daugiau pikselių nei 4K. 8K formatas suteikia įspūdingiausią žiūrėjimo patirtį ir tikrai sklandų bei ryškų vaizdą. Grotuvas palaiko 8Kp60 HDR vaizdo dekodavimą ir 8Kp60 HDR vaizdo išvestį. Media centras gali sumažinti 8K turinį iki bet kokios raiškos ir padidinti bet kokį turinį iki 8K raiškos. Palaikomas „YouTube“ 8K HDR.
 • AV1 vaizdo kodekas: Grotuvas palaiko naują AV1 vaizdo kodeką, kuris padeda iki 50 % pagerinti vaizdo kokybę nedidinant vaizdo pralaidumo (arba reikalauja iki 50 % mažesnio duomenų perdavimo spartos, kad būtų galima pasiekti tą pačią vaizdo kokybę). Šį naują vaizdo įrašų kodeką jau naudoja „YouTube“ ir jis bus vis svarbesnis dėl suderinamumo su įvairiomis vaizdo įrašų paslaugomis ir turinio šaltiniais.
 • Didelis našumas: Grotuvas turi labai galingą procesorių ir GPU. CPU sudaro keturi 2,0 GHz ARM A55 branduoliai, „didelis“ 1,9 GHz ARM A76 branduolys (su labai dideliu našumu) ir papildomas branduolys sistemos poreikiams. Gautas procesoriaus našumas yra iki 2 kartų didesnis nei RTD1619DR procesoriaus. GPU buvo atnaujintas į Mali G57. Kartu su itin sparčiu LPDDR4X ir itin sparčiu eMMC tai užtikrina neįtikėtinai greitą bendrą sistemos veikimą. Bendras Antutu balas viršija 300 000 taškų, tai yra žymiai daugiau nei ankstesnės kartos media centruose.
 • 8 GB RAM atminties: Šis didžiulis operacinės atminties kiekis užtikrina geriausią našumą net ir intensyviausiais naudojimo atvejais. 64 bitų „Linux“ branduolys leidžia efektyviai naudoti 8 GB RAM sistemos ir programų kodui ir duomenims kaupti talpykloje. Programos paleidžiamos ir perjungiamos greičiau. Daugiau atminties galima naudoti grafikos kaupimui talpykloje, o tai dar labiau pagerina vartotojo sąsajos našumą.
 • 64 GB „flash“ atmintis: Milžiniška saugyklos vieta didžiausiom programoms, sistemos poreikiams (pvz., filmų plakatų saugojimui) ir vidinei saugyklai, kurią galima naudoti bet kokiam tikslui. Pavyzdžiui, galite saugoti medija failus vidinėje atmintyje ir netgi bendrinti juos su vietiniu tinklu per integruotą SMB failų serverį.
 • Dolby Vision ir HDR10+: Grotuvas palaiko ne tik HDR technologiją, bet ir naujausias bei pažangiausias Dolby Vision ir HDR10+ technologijas. Įprastoje HDR technologijoje ryškumo diapazonas nustatomas filmo pradžioje ir filmo metu nekinta, todėl visiškai tamsios ir visiškai šviesios scenos gali turėti nepakankamai detalumo. Naujausiose „Dolby Vision“ ir HDR10+ technologijose ryškumo diapazonas gali skirtis priklausomai nuo kadro, todėl maksimali vaizdo detalė suteikiama net scenose, kuriose yra tik tamsių arba tik šviesių elementų.
 • Dolby Vision VS10 vaizdo procesorius: Pažangus Dolby Vision VS10 vaizdo apdorojimo variklis užtikrina maksimalią vaizdo kokybę leidžiant bet kokio tipo turinį (SDR, HDR, Dolby Vision) su bet kokio tipo vaizdo išvesties signalu (SDR, HDR, Dolby Vision). Visų pirma, tai pagerina konvertavimo tarp Dolby Vision, HDR ir SDR kokybę. Tai suteikia naudos net naudojant grotuvą su televizoriais, kurie nepalaiko Dolby Vision, įskaitant plazminius televizorius, ir ypač naudojant projektorius.
 • Dolby Vision profilis 7 FEL: Grotuvas palaiko tiesioginį Dolby Vision profile 7 FEL dviejų takelių ir dviejų sluoksnių failų atkūrimą. Tai pažangiausias „Dolby Vision“ formatas. Medijos grotuvas leidžia vaizdo įrašą šiuo formatu naudodamas abu takelius / sluoksnius. Svarbi Dolby Vision informacija iš antrojo takelio / sluoksnio (Dolby Vision RPU metaduomenys) perduodama į televizorių kartu su vaizdo duomenimis iš pirmojo takelio / sluoksnio. Perduotiems vaizdo duomenims naudojamas 10 bitų spalvų gylis – didžiausias spalvų gylis, kurį palaiko OLED televizorių OLED plokštės, t. y. visapusiškai išnaudojamos OLED televizorių galimybės. Kartu su visapusišku Dolby Vision metaduomenų naudojimu televizoriaus ekrane gaunamas puikus Dolby Vision vaizdas.
 • Plačiausias Dolby Vision failų formatų palaikymas: „Dolby Vision“ palaiko visi populiarūs failų formatai (MKV, MP4, TS, M2TS, ISO, filmų aplankų struktūra). Palaikomi visi populiarūs Dolby Vision profiliai (P5, P7 MEL ir FEL, P8). Grotuvas palaiko didžiausią Dolby Vision failų formatų variantų skaičių.
 • Dolby Vision ISO/aplankų struktūrų atkūrimas: Grotuvas palaiko tiesioginį filmų ISO/aplankų struktūrų atkūrimą Dolby Vision formatu (MEL ir FEL). Išplėstinė Dolby Vision informacija naudojama ir perduodama į televizorių, siekiant pagerinti vaizdo kokybę. Tai įmanoma dėl unikalaus Dune HD sukurto vaizdo atkūrimo ir išvesties variklio.
 • Pilnas HD garso palaikymas: Grotuvas gali išvesti visus HD garso formatus (iki Dolby TrueHD ir DTS X) į HDMI bitų srauto perdavimo režimu. Be to, daugialypės terpės grotuvas gali iškoduoti visus HD garso formatus į daugiakanalius PCM (iki 7.1 kanalų).
 • Garso atkūrimas su originaliu dažniu: Grotuvas gali leisti aukštos kokybės muzikos failus ir išvesti garsą į HDMI ir S/PDIF, išsaugodamas pradinį garso atrankos dažnį. Palaikomi atrankos dažniai nuo 44,1 iki 192 kHz.
 • 3,5" HDD stalčius: Į grotuvą galite lengvai įdiegti 3,5" SATA HDD diską ir išsaugoti iki 20 TB ir daugiau turinio tiesiai grotuve. Palaikomas HDD karštasis keitimas. HDD diegimui nereikia jokių įrankių. Įdiegtą HDD taip pat galima pasiekti iš vietinio tinklas per integruotą SMB failų serverį.
 • Visas korpusas kaip aušintuvas itin efektyviam tyliam vėsinimui: S928X procesorius yra labai galingas procesorius. Norint pasiekti maksimalų našumą nesumažinant greičio, jam reikia labai efektyvaus aušinimo. Grotuvas įgyvendina geriausią pasyvaus aušinimo metodą, kuris naudoja visą metalinį korpusą kaip didžiulį radiatorių. Šiluma labai efektyviai perduodama iš procesoriaus tiesiai į metalinį korpusą per specialius šilumos perdavimo elementus.
 • Tylus ventiliatorius papildomam HDD aušinimui: Be pasyvaus aušinimo sprendimo, grotuvas turi ir tylų ventiliatorių, kuris padeda užtikrinti HDD disko ilgaamžiškumą esant maksimaliai apkrovai.
 • Android 11: „Android“ programoms medijos leistuvė naudoja modernią „Android“ 11 versiją. Tai padidina sistemos našumą ir pagerina suderinamumą su naujausiomis „Android“ programomis.
 • Geriausias savo klasėje filmų ISO/aplanko struktūros atkūrimas: „Dune HD“ grotuvai turi geriausią savo klasėje filmų ISO/aplankų struktūrų atkūrimo palaikymą, įskaitant visišką disko meniu, 4K, DV, HDR10+, HDR10, HD garso palaikymą. Filmų ISO/aplankų struktūras galima leisti iš bet kokio šaltinio – vietinio disko (USB, SATA) arba tinklo disko (SMB, NFS). Specialus variklis padeda užtikrinti sklandų viso filmo atkūrimą be garso/vaizdo pertrūkių net ir leidžiant sudėtingos struktūros filmus.
 • Automatinis kadrų dažnio / skyros perjungimas: Grotuvas gali automatiškai perjungti išvesties kadrų dažnį ir skiriamąją gebą, kad atitiktų grojamą turinį. Tai padeda užtikrinti absoliučiai sklandų vaizdo įrašų atkūrimą ir naudoti geriausią vaizdo raiškos didinimo būdą (raiškos padidinimas naudojant medijos leistuvą arba televizorių).
 • Kadrų dažnio / skyros perjungimas be mirgėjimo: „Dune HD“ grotuvai įdiegia savo pažangų be mirgėjimo metodą, skirtą automatiniam kadrų dažnio ir skyros perjungimui, kuris atlieka vaizdo režimo perjungimą prieš failo atkūrimo pradžią (o ne po jo). Daugelis kitų medijos grotuvų atlieka vaizdo režimo perjungimą po failo atkūrimo pradžios, o tai sukelia nemalonų mirgėjimą.
 • Daugiakanalis DSD ir kiti pažangūs muzikos formatai: Galite leisti muziką įvairiais pažangiais formatais, įskaitant kelių kanalų FLAC, WavPack, APE, ALAC ir net kelių kanalų Super Audio CD (SACD). SACD muzikos failai, užkoduoti naudojant pažangų DSD garso kodeką, palaikomi visais populiariais formatais (ISO, DFF, DSF), įskaitant stereo ir kelių kanalų failus, įskaitant failus, kuriuose naudojamas DST glaudinimas. Daugiakanalius DSD failus galima išvesti į HDMI kaip daugiakanalius PCM. Stereo DSD failus galima išvesti į HDMI ir S/PDIF kaip stereo PCM.
 • Widevine L1 aukščiausios kokybės vaizdo paslaugoms: Widevine Level 1 DRM (pažangiausio DRM lygio) palaikymas leidžia žiūrėti aukščiausios kokybės internetines vaizdo paslaugas HD ir Ultra HD vaizdo kokybe. Daugialypės terpės grotuvai be Widevine Level 1 palaikymo gali išvesti tik žemos kokybės (standartinės raiškos) vaizdo įrašą daugelyje tokių paslaugų.
 • Optimizuota OS: Kadangi daugialypės terpės grotuvas neturi Google Android TV sertifikato, medijos leistuvo operacinė sistema yra optimizuota, kad pašalintų nereikalingą naštą ir apribojimus. Visų pirma, medijos leistuvas nesukuria nereikalingų Android aplankų prijungtuose HDD, sistemos našumas nesumažėja dėl Android indeksavimo failų prijungtuose HDD ir pan.
 • „Dune HD Android Playback Accelerator“ technologija: Ši unikali technologija intelektualiai valdo Android OS išteklius, kad sumažintų Android OS įtaką medijos atkūrimo varikliui ir užtikrintų sklandų bei aukštos kokybės vaizdo ir garso atkūrimą.
 • Linux pagrindu sukurta Dune HD OS: Grotuve veikia unikali hibridinė OS, kurią sudaro Linux pagrindu sukurta Dune HD OS (siekiant užtikrinti stabilų veikimą ir sklandų medijos atkūrimą) ir Android OS (palaikanti Android programas), kurios veikia vienu metu.
 • Dune HD ekosistema: Remiantis atviru Dune HD SDK ir API, įvairios TV optimizuotos programos, papildiniai, plėtiniai, GUI apvalkalai, kolekcijų valdymo sprendimai, integracijos su namų automatizavimo sistemomis yra prieinamos oficialioje Dune Store, 3 šalių pardavėjams ir didžiulėje vartotojų bendruomenėje.
 • Dune HD vartotojo sąsaja: Garsioji Dune HD vartotojo sąsaja, sukurta ir nušlifuota per daugiau nei 12 metų, specialiai optimizuota naudojimui televizoriaus ekranuose ir valdymui per standartinį nuotolinio valdymo pultą, sureguliuota taip, kad būtų patogu naudotis, leidžia lengvai ir patogiai naudotis medijos grotuvu.
 • Dune HD filmų rengyklė ir filmų enciklopedija: Funkcija „Mano kolekcija“ suskirsto vartotojo filmų kolekciją į gražiai atrodantį katalogą. Išsamioje filmų enciklopedijoje pateikiama informacija apie šimtus tūkstančių filmų su išsamiais aprašymais, plakatais, kryžminėmis nuorodomis tarp filmų ir asmenų, anonsais, tiesioginėmis nuorodomis į internetines vaizdo paslaugas ir kt. Pažangi failų naršyklė automatiškai atpažįsta filmus.
 • „Dune HD“ programa mobiliesiems įrenginiams: Unikali Dune HD mobilioji programėlė (Dune Control) iOS ir Android mobiliesiems įrenginiams suteikia pilną prieigą prie visų Dune HD media grotuvo funkcijų itin patogiu ir galingu būdu. Jis visiškai pakeičia standartinį IR nuotolinio valdymo pultą, leidžia naršyti ir pasirinkti medijos turinį tiesiai mobiliajame įrenginyje (mobiliajame įrenginyje rodomas meniu atspindi televizoriaus ekrane rodomą meniu), taip pat apima skyrių „Now Playing“ patogiam medijos atkūrimo valdymui.
 • Išmanūs namai: Grotuvas turi galingą IP valdymo sąsają ir turi daug galimybių integruoti į išmaniųjų namų ir namų automatizavimo sistemas, tokias kaip Control4 ir Crestron.
 • Programinės įrangos atnaujinimų istorija: „Dune HD“ yra žinomas dėl savo reputacijos, nes daugelį metų klausosi vartotojų atsiliepimų ir teikia programinės įrangos atnaujinimus. Pavyzdžiui, kai kuriems seniems modeliams programinės įrangos atnaujinimai su papildomomis funkcijomis teikiami jau daugiau nei 10 metų. Tai įmanoma dėl unikalaus „vieno kodo bazės“ metodo, o tai reiškia, kad visų Dune HD modelių programinė įranga yra pagrįsta ta pačia programine įranga (nuolat kuriama ir tobulinama pagal vartotojų atsiliepimus).
 • 1 Gbit Ethernet tinklas: Užtikrina greitą duomenų perdavimą ir sklandų didelės spartos vaizdo įrašų atkūrimą naudojant laidinį ryšį su namų tinklu.
 • „Wi-Fi“ 6: Šis naujausias „Wi-Fi“ standartas užtikrina geresnį belaidžio ryšio veikimą ir didesnį belaidžio ryšio diapazoną, kai naudojamas belaidis ryšys su namų tinklu.
 • Integruotas Bluetooth 5.2: Integruota Bluetooth sąsaja leidžia lengvai prijungti įvairius nuotolinio valdymo pultus, belaides klaviatūras, peles, vairasvirtes, garso kolonėles, ausines, ausines ir kitus įrenginius. Naujoji „Bluetooth“ 5.2 versija pagerina našumą ir suderinamumą.
 • Bluetooth nuotolinio valdymo pultas su mikrofonu, programuojamas IR ir AirMouse: Pridedamas „Bluetooth“ nuotolinio valdymo pultas valdo grotuvą per radijo kanalą, turi mikrofoną (paieškai balsu jį palaikančiose programose) ir turi IR mokymosi funkciją (leidžia sukonfigūruoti nuotolinio valdymo pultą valdyti ne tik medijos grotuvą, bet ir televizorių ar kitą įrangą). „AirMouse“ funkcija leidžia patogiai valdyti „Android“ programas, kurios nėra optimizuotos valdymui naudojant įprastą nuotolinio valdymo pultą.
 • IR valdymas: Grotuvas turi įmontuotą IR imtuvą ir gali būti valdomas IR komandomis. Tai reiškia, kad daugialypės terpės grotuvui valdyti galite naudoti 3 šalių programuojamą arba išmokstamą nuotolinio valdymo pultą arba integruoti medijos leistuvą su savo išmaniaisiais namais per IR. Pavyzdžiui, galite integruoti daugialypės terpės grotuvą su išmaniuoju garsiakalbiu naudodami IR spinduliuotės įrenginį, valdomą išmaniojo garsiakalbio.
 • Priekinio skydelio ekranas: Failo atkūrimo metu ekrane rodoma dabartinė atkūrimo padėtis. Taip pat gali rodyti esamą laiką. Ekrano režimą galima reguliuoti meniu.
 

Pagrindinės techninės charakteristikos

 • Procesorius: Amlogic S928X-K/J su Dolby Vision VS10 varikliu
 • RAM atmintis: 8 GB
 • Flash atmintis: 64 GB
 • Ethernet: 10/100/1000 Mbit/s
 • „Wi-Fi“: 802.11b/g/n/ac/ax („Wi-Fi 6“), dviejų juostų 2,4+5 GHz, 2T2R
 • Bluetooth: 5.2
 • USB lizdai: 3x USB 3.0 host + 1x USB 2.0 host
 • Integruotas HDD lizdas: 3,5" SATA HDD, iki 20 TB ir daugiau, keičiamas karštuoju būdu
 • HDMI išvestis: HDMI 2.1a iki 8Kp60 HDR / 4Kp60 Dolby Vision, eksperimentinis 120 Hz palaikymas (iki 4Kp120)
 • Analoginė garso išvestis: 2xRCA (stereo garsas)
 • S/PDIF išvestis: optinis S/PDIF, bendraašis S/PDIF
 • Priekinio skydelio ekranas: kelių segmentų LED ekranas HH:MM:SS
 • Priekinio skydelio maitinimo mygtukas: Taip
 • IR imtuvas: Integruotas IR imtuvas, palaiko Dune HD IR kodus ir Google IR kodus
 • IR įvesties prievadas: išoriniam IR imtuvui prijungti (nepridedama); 3,5 mm mini lizdas, T-R-S: 5V-iR-GND, L = 14,5 mm
 • Antenos: 2x išorinės Wi-Fi antenos (nuimamos) + išorinės BT antenos (reikia Bluetooth nuotolinio valdymo pultui)
 • Nuotolinio valdymo pultas: Bluetooth nuotolinio valdymo pultas su mikrofonu (paieška balsu), AirMouse, IR mokymasis
 • Korpusas: metalinis
 • Aušinimas: pasyvus (visas korpusas kaip itin efektyvus aušintuvas) ir aktyvus (tylus ventiliatorius papildomam HDD aušinimui)
 • Matmenys (P x A x G): 215mm x 75mm x 184mm
 • Maitinimo įvestis: 12V DC IN (3A)
 • Maitinimas: Išorinis, DC 12V (3A), AC 100-240V

   

Media failų atkūrimas  

 • 8K vaizdo dekodavimas: Taip, iki 8Kp60 HDR; 8K turinį galima sumažinti iki 4K, 1080p arba žemesnės išvesties skyros
 • 8K vaizdo išvestis: Taip, iki 8Kp60 HDR; bet kokį turinį galima padidinti iki 8K išvesties raiškos
 • Vaizdo įrašų dekodavimas: AV1, VP9 profilis 2, H.265 (HEVC), H.264 (AVC), VC1, MPEG4, MPEG2, MPEG1
 • HDR formatai: Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG
 • „Dolby Vision VS10“ variklis: Taip
 • Dolby Vision atkūrimas: Profiliai 5, 7 (MEL ir FEL), 8; įvairūs konteineriai (ISO, filmų aplankų struktūra, MKV, MP4, M2TS); DTDL (dviejų takelių dvisluoksnis), STDL (vieno takelio dvigubo sluoksnio), STSL (vieno takelio vieno sluoksnio). Dviejų takelių / dviejų sluoksnių vaizdo įrašas (profilis 7 MEL, profilis 7 FEL) atkuriamas naudojant abiejų takelių / sluoksnių duomenis: vaizdo duomenis iš pirmojo takelio / sluoksnio (su 10 bitų spalvų gyliu - didžiausias spalvų gylis palaikoma OLED plokščių OLED televizoriuose), išplėstinė Dolby Vision informacija (RPU metaduomenys) iš antrojo takelio / sluoksnio
 • „Dolby Vision“ išvestis: LLDV (mažos delsos „Dolby Vision“ / grotuvo valdomas „Dolby Vision“), STD DV (standartinis „Dolby Vision“ / televizoriaus valdomas „Dolby Vision“)
 • Rankinis LLDV arba STD DV pasirinkimas: Taip
 • HDR režimo (SDR/HDR/DV) perjungimas: rankinis ir automatinis (pagal grojamą turinį)
 • Kadrų dažnis: visi standartiniai kadrų dažniai, įskaitant 23.976, 24.0, 25.0, 29.97, 30.0, 59.94, 60.0; eksperimentinis 120 Hz išvesties palaikymas
 • Kadrų ir skyros perjungimas: rankinis ir automatinis (pagal grojamą turinį)
 • Vaizdo įrašo mastelio padidinimas ir sumažinimas: Taip
 • 3D vaizdo palaikymas: vienas šalia kito, iš viršaus ir iš apačios (televizorių reikia rankiniu būdu perjungti į 3D režimą)
 • Vaizdo failų formatai: MKV, MPEG-TS, MPEG-PS, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT, ASF, WMV, ISO, filmų aplankų struktūros
 • BD atkūrimas: Lite (tiesioginis vaizdo įrašų atkūrimas be meniu), Visas meniu
 • DVD-Video atkūrimas: Lite (tiesioginis vaizdo atkūrimas be meniu)
 • Bitstream passthrough: visų Dolby/DTS formatų (iki Dolby TrueHD Atmos ir DTS X) bitų srauto perdavimas
 • Dolby/DTS formatų dekodavimas: visų Dolby/DTS formatų daugiakanalis dekodavimas (iki 7.1 kanalų) (iki Dolby TrueHD Atmos ir DTS X)
 • Garso dekodavimas: MPEG-1/2 sluoksnis I/II/III, AAC, LPCM, FLAC, daugiakanalis FLAC, Vorbis, WavPack, APE (Monkey's Audio), ALAC (be nuostolių Apple), SACD DSD (stereo ir daugiakanalis), daugiakanalis PCM (iki 7.1), visi Dolby/DTS formatai (iki Dolby TrueHD Atmos ir DTS X)
 • Garso failų formatai: MP3, MPA, M4A, AAC, WAV, FLAC, Ogg/Vorbis, WavPack, APE („Monkey's Audio“), ALAC („Apple lossless“), SACD ISO (stereo ir daugiakanalis), SACD DSF (stereo ir daugiakanalis), SACD DFF (stereo ir daugiakanalis), AC3, DTS, DTS-WAV
 • PCM garso išvestis: pradinis dažnis (44,1–192 kHz)
 • Subtitrų formatai: SRT (išorinis), SUB (MicroDVD) (išorinis), tekstas (MKV), SSA/ASS (MKV, išorinis), VobSub (MP4, MKV, išorinis SUB/IDX), PGS (ISO, TS, MKV)
 • Subtitrai internete: automatiškai atsisiųskite subtitrus iš interneto
 • Nuotraukų failų formatai: JPEG, PNG, BMP
 • Nuotraukų peržiūros funkcijos: skaidrių demonstravimas, perėjimo efektai, vaizdo pasukimas, mastelio keitimas, grojaraščio peržiūra, kartojimas, maišymas
 • Grojaraščio failų formatai: M3U, PLS, CUE
 • Grojaraščio funkcijos: kurti grojaraštį iš pasirinktų aplankų ir failų, kurti grojaraštį iš pasirinktų grojaraščio failų, peržiūrėti grojaraščio failą, peržiūrėti dabartinį grojaraštį, greitai pereiti prie kito/ankstesnio arba pasirinkto grojaraščio elemento, kartoti, maišyti, nuotraukų failų grojaraštį, garso failų grojaraštį. , vaizdo failų grojaraštis, mišrus garso ir vaizdo failų grojaraštis
 • SMB klientas: naršykite po SMB serverius / bendrinimus, rankiniu būdu prisijunkite prie SMB bendro naudojimo, tiesiogiai pasiekite (skaitykite ir rašykite) ir paleiskite failus (SMB v1/2/3)
 • NFS klientas: naršykite po NFS serverius / bendrinimus, rankiniu būdu prisijunkite prie NFS bendrinimo, tiesiogiai pasiekite (skaitykite ir rašykite) ir leiskite failus
 • SMB serveris: bendrinkite prijungtus saugojimo įrenginius (vidinį HDD, USB HDD) ir vidinę „flash“ atmintį su vietiniu tinklu per SMB protokolą (SMB v1/2/3)
 • „iOS“ ir „Android“ programos mobiliesiems: valdykite medijos grotuvą naudodami galingą „Dune Control“ mobiliąją programą
 • IP valdymas: naudokite integruotą IP valdymo sąsają, kad integruotumėte medijos leistuvą į išmaniųjų namų ir namų automatizavimo sistemas (pvz., Control4 ir Crestron).

  

Operacinė sistema ir aplikacijos

 • OS: Linux pagrindu sukurta Dune HD OS + Android 11
 • OS branduolys: 64 bitų
 • Android programos: 32 bitų
 • Didesnių nei 16 TB HDD palaikymas: Taip
 • Failų sistemos: FAT16/FAT32 (skaitomas-rašymas), EXT2/EXT3/EXT4 (skaitomas-rašymas), NTFS (skaitomas-rašomas), exFAT (skaitomas-rašomas), HFS/HFS+ („Mac OS Standard/Extended“) (tik skaitomas) ), BTRFS (skaitymas ir rašymas)
 • Widevine DRM: L3
 • Google Android TV sertifikatas: Ne
 • „Netflix“ sertifikatas: Ne
 • Suderinamumas su „Android“ programomis ir srautinio perdavimo paslaugomis: skiriasi konkrečiose programose ir paslaugose, suderinamumas negarantuojamas (nėra oficialaus „Android TV“ sertifikato, nėra oficialių tam tikrų srautinio perdavimo paslaugų sertifikatų); pagrindinė šio daugialypės terpės grotuvo funkcija yra Hi-End medijos atkūrimas iš HDD arba NAS, Android programėlių ir srautinio perdavimo paslaugų palaikymas yra papildomos nepagrindinės funkcijos be garantuoto suderinamumo.

 

 KAM SKIRTAS ŠIS GROTUVAS?

Dune HD Solo 8K – tai 2024-ųjų metų DUNE HD kompanijos flagmanas, diktuojantis madas visiems media centrams. Šis grotuvas patenkins visus vartotojo poreikius. 8GB RAM atmintis, naujausias ir galingiausias kompanijos Amlogic procesorius, o taip pat šiuolaikinės technologijos 8K raiškos vaizdo srityje yra šio media centro pagrindiniai privalumai. Dune HD Solo 8K – pats galingiausias ir funkcionaliausias 2024 metų naujos kartos 8K raiškos media centras, sukurtas naudojant našiausią Amlogic S928X-K/J procesorių, palaikantis ne tik HDR10+, bet ir Dolby Vision technologijas. Įrenginys siūlo viską, ko gali prireikti šiuolaikiniam 2024 metų 4K raiškos media centrui, jis palaiko visus šiuo metu populiariausius vaizdo ir garso formatus, įskaitant galimybę naudotis pilnu Blu-ray ISO diskų meniu. Dune HD Solo 8K rekomenduojame tiems, kas vertina itin aukštą kokybę ir media centrų funkcionalumą, patvarumą ir yra reikalinga HDD disko integravimo į grotuvo vidų galimybė. 

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

(papildomos informacijos nėra)

 

KUR GALIMA ĮSIGYTI?

 Šiuo metu Dune HD Solo 8K  grotuvą galima įsigyti HDMEDIA.LT elektroninėje parduotuvėje. 

 Jei norite platinti šį įrenginį, prašome susisiekti su HDMEDIA.LT

 

KOMPLEKTACIJA

Dune HD Solo 8K standartinę komplektaciją sudaro: Dune HD Solo 8K media centras, DUNE HD BT AirMouse Remote nuotolinis valdymo pultas, elektros maitinimo blokas 12V 3AHDMI  8K Ultra High Speed laidas, greito įdiegimo instrukcija anglų kalba.

 

Klientų, įsigijusių šią prekę, komentarai