PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HDMEDIA.LT istorija

Apie mus » HDMEDIA.LT istorija

 

2009 metais HDMEDIA.LT sėkmingai plėtė savo siūlomų prekių asortimentą patenkindama kiekvieno pirkėjo poreikius.

 

2009 metų sausio mėnesį pasirašyta tiekimo sutartis su kompanija POPCORN HOUR ir pradėta prekiauti POPCORN HOUR A-110 grotuvais. Sausio mėnesį kartu su elektronikos mėgėjų portalu www.elektronika.lt buvo organizuota viktorina, kurioje Eugenijus Dzigas. (Josvainiai, Kėdainių r. sav.) laimėjo ZIOVA CS510 media centrą.

 

2009 metų vasario mėnesį HDMEDIA.LT plėsdama ir tobulindama savo busimų ir esamų klientų aptarnavimo kokybę pasirašė sutartį su siuntų pristatymo kompanija LEX SYSTEM ir tokiu būdu atsisakė nepatikimos siuntos.lt (UAB KAMIGA, UAB SIUNTOS) kompanijos paslaugų.

 

2009 metų kovo mėnesį HDMEDIA.LT pradėjo tiekti 1.3b kategorijos SCP (Structure Cable Products) HDMI laidus ir PowerZest HD-301 media centrus.

 

2009 metų balandžio mėnesį Lietuvos pirkėjus pasiekia iSTAR kompanijos media centrai iSTAR H6.

 

2009 metų gegužės mėnuo buvo įsimintinas tuo,kad HDMEDIA.LT sandėliai buvo užpildyti HDI kompanijos Dune grotuvais su papildomais priedais ir be jų.
HDMEDIA.LT viena iš pirmųjų Europoje pasiūlė trečios kartos (3G) Dune BD Prime grotuvų modelius su išplėstų galimybių moduliais ir be jų. Visi grotuvai buvo parduodami su lietuviškomis instrukcijomis ir baterijomis nuotolinio valdymo pultams (standartinėje EU pakuotėje baterijos komplektuojamos nebuvo).

 

2009 metų vasara prasidėjo dar vienu konkursu, kurį organizavome kartu su www.elektronika.lt. Laimėtojai Simas Vancevičius (Utena), Ignas Pečiūra (Vilnius), Ramutė Briaunytė (Panevėžys), Linas Macys (Kaunas) buvo apdovanoti kompanijos SCP (Structure Cable Products) HDMI laidais. Birželio mėnesį HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje ir Europoje pasiūlė kompanijos AsROCK media centrus–kompiuterius ASRock ION 330.

 

2009 liepos mėnuo: pasirašyta sutartis su kompanija Summit ir pradėtas 1.3b kategorijos HDMI laidų tiekimas Lietuvos rinkai.

 

2009 rugsėjo mėnesį HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje pristatė Realtek procesoriaus pagrindu sukurtą media centrą Woxter i-Cube 750 ir gavo išskirtines teises šio produkto platinimui Lietuvoje.

 

2009 spalio mėnesį siekdami pirmauti ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, papildėme sandėlius naujais DVICO kompanijos media centrais ir jų priedais TVIX HD M-6600N ir TViX DVB-T Dual Tuner T441.

 

2009 lapkričio mėnesį HDMEDIA.LT pasirašė tiekimo sutartis su stambiausiais produkcijos tiekimo centrais Europoje, tad Lietuvos rinkai pradėta tiekti: Popcorn Hour kompanijos grotuvai C-200, Egreat kompanijos produkcija, A. C. Ryan kompanijos PlayOn!HD ACR-PV73100 media centrai, Mede8er grotuvai MED500X. HDMEDIA.LT,turėdama išskirtines prekybos sąlygas Baltijos regione, kompanijos Unicorn media centrą Xtreamer savo pirkėjams sugebėjo pasiūlyti geriausia rinkoje kaina. Lapkričio mėnuo pradžiugino ir naujais kompanijos AsROCK media centrais–kompiuteriais ASRock ION330HT bei ASRock ION330HT-BD.