PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HDMEDIA.LT istorija

Apie mus » HDMEDIA.LT istorija

 

2012 metus HDMEDIA.LT pradėjo sausio mėnesį siūlydama įsigyti KARTINA.TV IPTV imtuvus Kartina Micro HD ir Kartina Micro HD WiFi.

 

HDMEDIA.LT tapo oficialiu Mede8er grotuvų platintoju ir atstovu Lietuvoje. Mede8er grotuvai – tai aukštos kokybės ir stabilumo produktai.

 

Taip pat pradėjome prekiauti coctailAudio X10 Hi-Fi audio sistema. Tai CD diskų grotuvas, muzikinių failų serveris bei muzinkinių failų paleidėjas iš vietinio ir internet tinklo. Tai muzikinis media centras, dirbantis su populiariausias muzikos failų formatais, saugantis mėgstamiausius jūsų muzikinius kūrinius, kuriuos galite lengvai susirasti naudojant patogią LCD ekrane matomą navigaciją. Prie šios sistemos siūlomi ir garsiakalbiai coctailAudio CAP10.

 

Šį mėnesį dar pasiūlėme Xtreamer SideWinder 3, Popcorn Hour C-300 bei Archos MP3 grotuvus.

 

Vasario mėnuo nebuvo tiek išskirtinis, betgi HDMEDIA.LT tapo kompanijos Blue Times atstovu Lietuvoje ir pristatė šios kompanijos 3D Android media centrus: Blue Times BT3548B ir Blue Times BT3584D.

 

O taip pat pirkėjai jau galėjo įsigyti iPazzPort 10A bevielę klaviatūrą, kuri skirta Blue Times BT3548B, Blue Times BT3584D, HiMedia HD900A, HiMedia HD900B, iconBIT XDS1003D ir iconBIT XDS73D media centrams.

 

Nuo 2012 metų kovo prekių sąrašą papildėme ONKYO kompanijos namų kino teatro garso sistemomis, mūsų sandėlius taip pat pasiekė Xtreamer Prodigy Black ir KARTINA.TV imtuvai Kartina HD 301 ir Kartina HD 301 WiFi.

 

Kovas baigėsi puikia naujiena. HDMEDIA.LT tapo oficialiu aukščiausios klasės profesionalių Blu-ray diskų leistuvų Baru platintoju Baltijos šalyse.

 

Balandžio mėnesį HDMEDIA.LT persikėlė į naują labiau pirkėjo poreikius tenkinantį elektroninės parduotuvės puslapį ir aktyvavo naują techninės pagalbos sistemą, kurios pagalba į visus techninius klausimus dėl įsigytų įrenginių eksplotacijos atsakoma tik užpildžius tam tikrą užklausos formą. O visi įrangos gedimai registruojami pildant įrenginių gedimo formą.

Taip pat šį mėnesį mūsų sandėliai pasipildė Himedia kompanijos grotuvais Himedia HD900C ir Himedia HD910A.

 

2012 metų gegužės mėnesį mūsų pirkėjus pradžiugino Dune HD kompanijos grotuvas Dune HD TV 301A/AW. O Xtreamer kompanija pasiūlė ekonominės klasės grotuvą Xtreamer Elvira bei HDPC sprendimą Xtreamer Ultra Delux 2 SSD.

 

Birželis nebuvo pilnas naujienų, bet mūsų klientai jau galėjo mėgautis Himedia kompanijos grotuvu: Himedia HD910B, o liepos mėnuo padovanojo BlueTimes kompanijos grotuvą Blue Times BT3549B.

 

2012 metų rgpjūčio mėnuo buvo skirtas ne media centrams. Mūsų el. parduotuvės lentynos pasipildė Defender kompanijos gaminiais: vaizdo registratoriumi Defender Car Vision 2020HD irmultisensorinė beviele kompiuterine pele Defender T-Sense 1000 Nano. Rugpjūčio pabaigoje HDMEDIA.LT kolektyvas lankėsi tarptautinėje IFA 2012 parodoje Berlyne.

 

Rugsėjo mėnesį HDMEDIA.LT pradėjo prekiauti Mede8er kompanijos 3D media centru Mede8er MED1000X3D.

Taip pat pasiūlėme HDMEDIA.LT dovanų čekius – tai puiki ir maloni dovana bet kokiai progai. Jei abejojate ir nežinote, kokia dovana pradžiugins Jūsų artimą draugą, šeimos narį ar kolegą, padovanokite jam HDMEDIA.LT dovanų čekį ir leiskite jam pačiam pasirinkti, ko jis nori.

 

2012 metų spalį HDMEDIA.LT elektroninė parduotuvė atšventė penkerių metų gimtadienį bei pradėjo prekiauti iconBIT kompanijos 3D media centru iconBIT XDS1003D T2. HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje pristatė media centrą, dirbantį su FullHD 3D formatu, naudojantį pažangiausią tuo metu esantį rinkoje Realtek procesorių bei turintį naujos kartos Sonykompanijos DVB-T ir DVB-T2 imtuvą. Elektroninių knygų gerbėjai galėjo džiaugtis naujausiais PocketBook įrenginiais: PocketBook Basic New ir PocketBook SURFpad.

 

2012 metų lapkričio mėnesį HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje pradėjo prekiauti naujausiu Popcorn Hour kompanijos media centru Popcorn Hour A-400. Tai pirmasis pasaulyje grotuvas su Sigma Designs SMP8911 Dual-Core VXP procesoriumi. Šį mėnesį HDMEDIA.LT tapo oficialiu Aura HD International IPTV imtuvo platintoju Lietuvoje, ir savo lentynas papildė nauju bei solidžiu Oppo kompanijos įrenginiu Oppo BDP-103EU.

 

2012 metų pabaigoje, t.y. gruodžio mėnesį HDMEDIA.LT pradėjo prekiauti Mede8er kompanijos naujausiu media centru Mede8er MED600x3D.