PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HDMEDIA.LT istorija

Apie mus » HDMEDIA.LT istorija

2014 metų sausio mėnesį HDMEDIA.LT pradėjo prekiauti Dune HD kompanijos media centru  Dune HD Connect.Dune HD Connect– tai pats mažiausias media centras iš Dune HD media centrų šeimos. Šis į delną telpantis ir atrodantis, kaip USB atmintinė įrenginys,  puikiai dirba su FullHD raiškos failais.

Vasario mėnesį bankrutavus LEX SYSTEM kurjerių tarnybai HDMEDIA.LT pasirinko naują siuntų pristatymo kompanija Venipak.

2014 metų liepos mėnesį  HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje pradeda prekiauti  populiariausio IPTV grotuvo Aura HD International antros kartos media centru  Aura HD International Second Edition.

Aura HD International Second Edition – tai universalus daugiafunkcinis media grotuvas.  Aura HD International Second Edition – populiariausio 2013-2014 metų IPTV imtuvo Aura HD International greitesnė, tobulesnė ir funkcionalesnė 2014 metų versija. Jame rasite šiuolaikinės interaktyvios televizijos (IPTV) bei media centro galimybių simbiozę. Norėdami naudotis IPTV televizijos malonumais reikia, kad jūsų interneto greitaveika siektų 2 Mbps.

2014 metų rugpjūčio mėnesįpradėjome prekiauti  naujausiu ir labai laukto 2014 metų grotuvu  Popcorn Hour A-410.

Popcorn Hour A-410 sukurtas populiariausio A-400 modelio pagrindu. Popcorn Hour A-410 tai patobulintas ir pagerintas media centras turintis didesnį operatyvios atminties kiekį (1024MB DDR2) nei A-400. Taip pat šis grotuvas pradžiugins ir audiofilus pasiulydamas integruotą ESS Sabre Audiophile DAC garso procesoriu. Popcorn Hour A-410 kaip ir A-400 pirmtakas vienintelis media centrų rinkoje šiuo metu turi naujausią Sigma Designs SMP8911 Dual-Core VXP procesorių.  HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje pradeda prekiauti šiuo naujos kartos 3D įrenginiu.

Spalio mėnesį HDMEDIA.LT veiklai sukako septyneri metai, o taip pat prekyboje pasirodė labai lauktas 2014 metų grotuvas The Little Black Box V2.

The Little Black Box V2 – unikalus ir revoliucinis sprendimas, kurį pirmoji Lietuvoje pristatė HDMEDIA.LT elektroninė parduotuvė. The Little Black Box V2 – tai media centras, naudojantis XBMC valdymo aplinką. Šis grotuvas tai populiaraus The Little Black Box tobulesnė ir greičiau veikianti versija.

Taip, pat pasiūlėme 4K raiškos grotuvus: HiMedia SMART TV Box Q5 QUAD-CORE ir HiMedia SMART TV Box Q3 QUAD-CORE.

2014 metų lapkričio mėnesį HDMEDIA.LT pasiūlė aukščiausio lygio HDPC sprendimus jūsų aukštos raiškos vaizdo ir garso failams.

Pradedame prekiauti HDMEDIA Power HD i5 ir HDMEDIA Ultra HD i7 HDPC media centrais.

Rinkdamiesi HDMEDIA.LT HDPC sprendimus, garantuojame kokybę, suteikiame 24 mėnesių garantiją ir unikalią galimybę naudotis pažangiausia kompiuterine technika, kuri jums tarnaus kaip aukščiausio lygio pramogų sistema prijungta prie aukštos raiškos televizorių ar projektorių.