PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HDMEDIA.LT istorija

Apie mus » HDMEDIA.LT istorija

2016 metų sausio mėnėsį HDMEDIA.LT savo lankytojus pakvietė apsilankyti naujame HDMEDIA.LT forume http://www.hdmedia.lt/forumas kuriame rasite reikiamą informaciją apie media centrus ir kitą įranga. Čia tiekiamos konsultacijos, vedamos diskusijos, pateikiama naujausia informacija is media centrų rinkos. 

Taip pat sausio mėnėsį HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje pradeda prekiauti Venztech kompanijos 4K vaizdo grotuvu Venz K1 Plus.

Venz K1 Plus tai Android 5.1.1 operacinės sistemos media centras dirbantis ne tik su FullHD, bet ir su 4K raiškos vaizdo failais. Įrenginys tiks tiems, kurie nori naudotis KODI, PLEX, BBC iPlayer, IPTV, Youtube, Facebook, Twitter ir kitomis Android operacinės sistemos aplikacijomis.

2016 metų vasario mėnėsį HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje pradeda prekiauti Venztech kompanijos 4K vaizdo grotuvu Venz KIII.

Venz KIII tai Android 5.1.1 operacinės sistemos media centras dirbantis ne tik su FullHD, bet ir su 4K raiškos vaizdo failais. Įrenginys tiks tiems, kurie nori naudotis KODI, PLEX, BBC iPlayer, IPTV, Youtube, Facebook, Twitter ir kitomis Android operacinės sistemos aplikacijomis.

Kovo mėnuo mūsų pirkėjams būvo dosnus ir padovanojo jau klasika tapusį media centrą  Dune HD SOLO 4K ir HiMedia SMART TV Box Q10 Pro.

Dune HD SOLO 4K – tai naujos kartos kompaktinis premium klasės media centras, sukurtas įdiegus naujausią Sigma Designs SMP8758 procesorių, kuris leidžia mėgautis 4K raiškos vaizdo medžiaga, o taip pat 3D vaizdo failais, palaikančiais MVC, SBS vaizdo standartus. Dune HD SOLO 4K turi galimybę įdiegti 2,5" dydžio standųjį diską, gali pasigirti 1Gbit Ethernet lizdu bei 802.11ac Dual Band 2T2R Wi-Fi technologijomis, turi integruotą DVB-T/DVB-T2 skaitmeninės televizijos imtuvą.

HiMedia SMART TV Box Q10 Pro tai naujos kartos 4K60 Ultra-HD raiškos media centras turintis šias garso ir vaizdo technologijas: 7.1 HD-Audio, 10bit colour, dual-band wi-fi, Gigabit Ethernet, 3D-ISO, 192kHz audio, auto-frame rate, ExpressXEngine2, Dolby Vision. 

Gegužės mėnuo nudžiugino HiMedia kompanijos galingiausiu 4K raiškos vaizdo grotuvu HiMedia SMART TV Box Q5 Pro ir HiMedia SMART TV Box H8 Plus.

HiMedia SMART TV Box Q5 Pro tai naujos kartos 4K60 Ultra-HD raiškos media centras turintis šias garso ir vaizdo technologijas: 7.1 HD-Audio, 10bit colour, dual-band wi-fi, Gigabit Ethernet, 3D-ISO, 192kHz audio, auto-frame rate, ExpressXEngine2, Dolby Vision. 

HiMedia SMART TV Box H8 Plus, dirba su naujausiu failų suspaudimo dekodavimu H.265 HEVC ir puikiai sutaria su naujausių technologijų 4K raiškos televizoriais. Prietaisas turi HDMI 2.0 versijos lizdą, kuris atitinka visus sertifikuotus 4K raiškos perdavimo reikalavimusHiMedia SMART TV Box H8 Plus – tai grotuvas su 8 branduolių procesoriumi, kuris dirba 64 bit režimu ir naudojasi Android 5.1 Lollipop operacinės sistemos privalumais.

Popcorn Hour A-500  4K Ultra HD tinklinis media centras su Sigma Design SMP8758 procesoriaus galimybėmis HDMEDIA.LT parduotuje pasirodė liepos mėnėsį. Popcorn Hour A-500 ne tik naudoja naujausią kompanijos Sigma Design procesorių, bet į pagalbą dar pasitelkia ARM Cortex A-9 procesorių ir VXP vaizdo apdorojimo procesorių.  

Rugsėjo mėnėsį HDMEDIA.LT pradėjo prekiauti išmaniąja apyranke Xiaomi MI BAND 2Venztech kompanijos 4K raiškos vaizdo grotuvu Venz V10 ir Venz V10 Pro, taip pat Venz VZ-RK-1 ir Venz VZ-KB-2 nuotolinio valdymo pultais. 

Venz V10 tai puikus Android 5.1.1 OS media centras, kurį valdo Amlogic S905 Quad Core 64bit A53 2.0GHz procesorius. Venz V10 dirba ne tik su FullHD, bet ir su 4K raiškos vaizdo failais. Įrenginys tiks tiems, kurie nori naudotis KODI, PLEX, BBC iPlayer, IPTV, Youtube, Facebook, Twitter ir kitomis Android operacinės sistemos aplikacijomis, ir mėgautis aukštos raiškos vaizdo filmais savo televizorių ekranuose.

Venz V10 Pro tai grotuvas sukurtas profesionaliems 4K raiškos vaizdo failų gerbėjams. Puikios techninės charakteristikos ir našumas – tai pagrindiniai šio grotuvo privalumai prieš kitus media centrus. Venz V10 Pro tai media centras, kurį valdo galingas Amlogic S905X Quad Core 64bit A53 2.0GHz procesorius. Venz V10 Pro dirba ne tik su FullHD, bet ir su 4K raiškos vaizdo failais. Šis įrenginys  tiems, kas nori naudotis KODI, PLEX, BBC iPlayer, IPTV, Youtube, Facebook, Twitter ir kitomis Android operacinės sistemos aplikacijomis, ir mėgautis aukštos raiškos vaizdo filmais savo televizorių ekranuose.

Venz VZ-RK-1 – tai universalus dvipusis nuotolinio valdymo pultas su Airmouse funkcija. Vienoje valdymo pulto pusėje rasite QWERTY klaviatūrą, o kitoje standartinius nuotolinio valdymo pulto klavišus, kuriais galima valdyti bet kokį media centrą, įsigytą HDMEDIA.LT parduotuvėje.

Venz VZ-KB-2 – tai universali bevielė klaviatūra su prisilietimui jautriu pelės valdikliu (touchpad). Šis įrenginys itin lengvai valdomas,  o ergonominio diziaino dėka atrodo puikiai.

 

O rugsėjo pabaigoje HDMEDIA.LT Lietuvoje pradeda prekiauti Dune HD kompanijos 4K vaizdo grotuvu Dune HD SOLO Lite.

Dune HD SOLO Lite – tai naujos kartos kompaktinis media centras, sukurtas įdiegus naujausią Sigma Designs SMP8758 procesorių, kuris leidžia mėgautis 4K raiškos vaizdo medžiaga, o taip pat 3D vaizdo failais, palaikančiais MVC, SBS vaizdo standartus.  Šis grotuvas – tai naujas žvilgsnis į 4K raiškos pasaulį ir jo teikiamus malonumus bei pramogas.

2016 metų pabaigoje HDMEDIA.LT savo lankytojams pasiūlė projektorių Šilelis P-1 ir media centrą Dune HD Duo 4K.

2017 metais mes ir toliau plėsime populiariausių pasaulyje prekių asortimentą. Mielai lauksime jūsų idėjų ir pasiūlymų.