PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HDMEDIA.LT istorija

Apie mus » HDMEDIA.LT istorija

 

2010 metus HDMEDIA.LT pradėjo atsinaujinusi, busimiems ir esamiems pirkėjams pasiūlydama tobulesnę apsipirkimo sistemą ,kuri naudojama ligi šiol.

 

2010 metų sausio mėnesį Lietuvos pirkėjai jau galėjo įsigyti Synology kompanijos NAS serverius, HDI Dune kompanijos grotuvus Dune BD Prime 3.0 ir Dune HD Base 3.0. Šiuos grotuvus HDMEDIA.LT pradėjo pardavinėti viena iš pirmųjų Europoje.

 

2010 metų vasarį HDMEDIA.LT pasitiko su A. C. Ryan kompanijos media centru Playon!HD mini, Popcorn Hour A-200 ir Egreat kompanijos grotuvu Egreat EG-R1B. Vasario-kovo mėnesiais buvo aplankyta paroda CeBit 2010 Hanoveryje, pasirašyti nauji ir svarbūs produkcijos tiekimo susitarimai su įvairiais aukštos raiškos technikos gamintojais.

 

2010 metų kovo mėnesį HDMEDIA.LT tapo dar artimesnė savo klientams įsikūrusi socialiniame Facebook tinkle. Taip pat pradėta preikiauti Ellion Digital kompanijos grotuvais ir Nordost Wyrewizard HDMI laidais.

 

2010 metų balandžio mėnesį pasitikome su DVICO kompanijos grotuvu Dvico Tvix HD N1, Xtreamer kompanijos NAS serveriu Xtreamer eTRAYz, praplėtėme savo siūlomų prekių asortimentą aukštos raiškos vaizdo kameromis. Balandžio mėnuo įsimintinas ir tuo, kad pradėjome prekiauti lietuvių gamintojų Selteka HD DVB-T imtuvu Selteka TC-402 HD.

 

Gegužės mėnesį naujų prekių neturėjome, bet birželį jau galėjome pasiūlyti TeVii kompanijos DVB-S imtuvus.

 

2010 metų liepos mėnėsį pasiūlėmė kompanijos Xtreamer grotuvus XtreamerPro ir XtreamerSW. Buvome pirmieji, pasiūlę šiuos grotuvus geriausiomis kainomis Lietuvoje.

 

Rugpjūtį pasiūlėme Lifeview kompanijos DVB-T imtuvą Not Only TV.

 

2010 metų rugsėjis prasidėjo labai įspūdingai. Pirmieji Lietuvoje praplėtėme Egreat kompanijos media centrų asortimentą su Egreat EG-R4A ir Egreat EG-R6A grotuvų modeliais. Rugsėjį mus pasiekė HDI Dune kompanijos grotuvai Dune HD Max ir Dune HD Smart serijos įrenginiai. Buvome vieni iš pirmųjų Europoje galintys pasiūlyti šiuos HDI Dune kompanijos media centrus. Xtreamer kompanijos gerbėjams pradėjome siūlyti specialias belaides audio ausines skirtas Xtreamer media centrams.

 

Spalio mėnesį HDMEDIA.LT tapo Momitsu Technology atstovų Lietuvoje ir pradėjo platinti šios kompanijos Blu-ray diskų leistuvus.

 

2010 metų lapkričio mėnesį HDMEDIA.LT tapo oficialiu IPTV televizijos KARTINA.TV atstovu Lietuvoje ir pradėjo prekiauti HDI Dune kompanijos praplėtimo moduliais, skirtais Dune HD Smart grotuvams. Lapkričio mėnesį taip pat jau buvo galima įsigyti kompanijos Egreat media centrą Egreat EG-R6B, Dvico kompanijos grotuvą Tvix HD SlimS1. Norintiems pažangesnių HDMI laidų, pradėjome siūlyti PlusCom HDMI v1.4 laidus.

 

2010 metus užbaigemė gruodžio mėnesį su Egreat kompanijos grotuvu Egreat EG-S7A ir LTC-Media kompanijos Qlan 85 HS tinklo adapteriais.