PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HDMEDIA.LT istorija

Apie mus » HDMEDIA.LT istorija

2015 metai prasidėjo sausio 13 diena, kai Lietuvos rinkai pasiūlėme gerai žinomos kompanijos HiMedia grotuvus.

HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje pradėjo prekiauti naujausiu HiMedia kompanijos 4K vaizdo grotuvu  HiMedia SMART TV Box Q10 QUAD-CORE.

HiMedia SMART TV Box Q10 QUAD-CORE dirba su nauju failų suspaudimo dekodavimu H.265 HEVC ir puikiai sutaria su 4K raiškos televizoriais, o taip pat su aukštos raiškos garso dekodavimo sistemomis Dolby TrueHD ir DTS-HD MA.  HiMedia SMART TV Box Q10 QUAD-CORE leis turimą televizorių paversti įspūdinga pramogų sistema, kuri ne tik rodys aukštos raiškos vaizdo filmus, bet ir leis naudotis visais Android KitKat operacinės sistemos privalumais. Jei anksčiau jūsų televizorius galėjo rodyti tik televizijos programas, dabar įsigijus HiMedia SMART TV Box Q10 QUAD-CORE jums bus suteikta puiki galimybė naršyti internete, žaisti kompiuterinius žaidimus, naudotis internetinės radijos ir televizijos privalumais, bendrauti su draugais ir t.t. HiMedia dėka už patrauklią kainą galėsite praplėsti savo televizoriaus funkcionalumą net aplenkiant SMART TV technologijas. HiMedia SMART TV Box Q10 QUAD-CORE grotuvas turi integruotą informacinį ekraną, galimybę integruoti iki 3 TB talpos HDD diską ir Gigabit (1000Mbps) Ethernet tinklo sąsają.

Taip pat mūsų pirkėjams pasiūlėme dar vieną HiMedia kompanijos išskirtinio dizaino grotuvą HiMedia SMART TV Box M3 QUAD-CORE.  

HiMedia SMART TV Box M3 QUAD-CORE, taip pat dirba su naujausiu failų suspaudimo dekodavimu H.265 HEVC ir puikiai sutaria su  4K raiškos televizoriais, o taip pat su aukštos raiškos garso dekodavimo sistemomis Dolby TrueHD ir DTS-HD MA.

HiMedia SMART TV Box M3 QUAD-CORE leis turimą televizorių paversti įspūdinga pramogų sistema, kuri ne tik rodys aukštos raiškos vaizdo filmus, bet ir leis naudotis visais Android KitKat operacinės sistemos privalumais. HiMedia grotuvp dėka už patrauklią kainą galėsite praplėsti savo televizoriaus funkcionalumą, HiMedia SMART TV Box M3 QUAD-CORE grotuvas išsiskiria unikaliu dizainu, turi integruotą Bluetooth 4.0 sąsają ir USB 3.0 lizdą.

2015 metų sausio pabaigoje HDMEDIA.LT pradeda prekiauti naujausiais HDPC sprendimais HDMEDIA HDPC Value Pack HD i3HDMEDIA HDPC Perfomance Pack HD i5 ir HDMEDIA HDPC HardCore Pack HD i7.

Tai kokybės, kainos ir našumo garantija bei optimaliausias galios sprendimas norintiems mėgautis Blu-ray diskais, aukštos raiškos ir 4K failais, žaisti kompiuterinius žaidimus ar klausytis muzikos.

2015 metų pavasaris prasidėjo kovo mėnėsį, kai HDMEDIA.LT pradėjo prekiauti Realtek RTD1195 šeimos media centru: Zappiti Player 4K.

Zappiti Player 4K media įrenginys sukurtas Prancūzijoje (dizainas ir programinė įranga) ir dirba su populiariausiais vaizdo ir garso failų formatais, įskaitant naujausius vaizdo failų formatus tokius, kaip HEVC ir H.265. Grotuvas puikiai susidoroja su 4K raiškos failais ir dekompresuoja HD audio garsą su 24 bit /192 kHz raiška. Zappiti Player 4K diktuoja naujus media centrų standartus. Į grotuvą galima integruoti 3.5" SATA HDD diską iki 6 TB talpos, taip pat jame rasite USB 3.0 versijos lizdą ir integruotą SD kortelių skaitytuvą. Tinklinės galimybės taip pat džiugina vartotoją: įdiegtas gigabintinis LAN lizdas, o taip pat integruotas Wi-Fi bevielis tinklas, kurio stabilumą užtikrina net dvi antenos. Šis modernus preitaisas pilnai suderintas su Zappiti Media Center v4 aplikacija.

Pavasario pabaigoje, gegužės mėnėsį media centrų LEGENDA sugrįžo į Lietuvą! Tai Dune HD Smart D1.

Dune HD Smart D1 pagrindiniai privalumai prieš kitus grotuvus – tai galimybė rodyti licenzijuotus Blu-ray diskus: šis grotuvas pilnai atkuria Blu-ray diskų struktūrą iš išorinių ar vidinių HDD diskų su Blu-ray valdymo menu, BD-J, BonusView ir BD-Live.

Jei bandysime lyginti šį grotuvą su kitais, pamatysime, kad Dune HD Smart D1 vaizdo, fotografijų, muzikos failus nuskaito iš pačių įvairiausių informacijos nešiotojų (HDD, PC, NAS ir t. t.). Prietaisas puikiausiai susitvarko su Audio CD (PCM/DTS), DVD-Video (licenzijuotais ir įrašytais savarankiškai), Blu-ray (licenzijuotais ir įrašytais savarankiškai) failais.

Nereikėtų pamiršti, kad Dune HD Smart D1 labai gerai atlieka upscale funkciją, t. y. standartinės raiškos DVD diskus ar įvairius media failus perskaičiuoja iki 1080p raiškos. Turi IPTV galimybę ir gali įrašinėti IPTV transliuojamas laidas (raw-UDP ir RTP-over-UDP, SD ir HD), yra net Internet radijas (HTTP/MP3) ir yra galimybė kopijuoti, perkelti ir ištrinti failus iš HDD disko nesinaudojant kompiuteriu.

2015 metų vasara t.y. birželio mėnėsį HDMEDIA.LT pradeda prekiauti naujausiu Realtek RTD1195 šeimos media centru: Zappiti Player 4K Mini.

Zappiti Player 4K Mini media įrenginys sukurtas Prancūzijoje (dizainas ir programinė įranga) ir dirba su populiariausiais vaizdo ir garso failų formatais, įskaitant naujausius vaizdo failų formatus tokius, kaip HEVC ir H.265. Grotuvas puikiai susidoroja su 4K raiškos failais ir dekompresuoja HD audio garsą su 24 bit /192 kHz raiška.

 Zappiti Player 4K Mini media įrenginys sukurtas Prancūzijoje (dizainas ir programinė įranga) ir dirba su populiariausiais vaizdo ir garso failų formatais, įskaitant naujausius vaizdo failų formatus tokius, kaip HEVC ir H.265. Grotuvas puikiai susidoroja su 4K raiškos failais ir dekompresuoja HD audio garsą su 24 bit /192 kHz raiška. Zappiti Player 4K Mini diktuoja naujus media centrų standartus. Grotuve nėra galimybės integruoti  HDD disko, bet jį galite prijungti naudodami USB lizdus arba išorinę SATA jungtį kuri palaiko HDD diskus net iki 6 TB talpos. Taip pat grotuve rasite USB 3.0 versijos lizdą ir integruotą SD kortelių skaitytuvą. Tinklinės galimybės taip pat džiugina vartotoją: įdiegtas gigabintinis LAN lizdas, o taip pat integruotas Wi-Fi bevielis tinklas, kurio stabilumą užtikrina net dvi antenos. Šis modernus preitaisas pilnai suderintas su Zappiti Media Center v4 aplikacija.

Taip pat birželį HDMEDIA.LT pradeda prekiauti pirmuoju pasaulyje CloudMedia kompanijos grotuvu kuris turi HDMI 2.0 lizdą: Open Hour Chameleon.

Open Hour Chameleon unikalus kompanijos CloudMedia media centras pilnai paruoštas darbui su 4Kx2K 4:4:4:p60 vaizdo raiška. Šiuo metu tai pirmasis pasaulyje ir vienintelis grotuvas media centrų rinkoje galintis pasiūlyti 4K vaizdo įrangai privalomą ir sertifikuotą HDMI 2.0 versijos vaizdo išvedimo lizdą. Open Hour Chameleon turi galingiausią RockChip RK-3288 QuadCore 1.8Ghz ARM Cortex A-17 GPU procesorių, kuriuo negali pasigirti nei vienas Android sistemos media centras esantis šiuo metu media grotuvų rinkoje. Taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad šiame grotuve operacinė sistema užkraunama iš SD atminties kortelės, tai reiškia, kad grotuvas niekada nepatirs tokių problemų kaip operacinės sistemos sugadinimas (komplektacijoje pridedama 8 GB talpos SD kortelė su Android 4.4.2 OS), nes vartotojas bet kada ją galės atsisiųsti ir iš naujo įrašiti į SD atminties kortelę.

2015 metų birželio mėnesio pabaigoje HDMEDIA.LT pradeda prekiauti pirmuoju pasaulyje media centru su modifikuota KODI operacine sistema: COOD-E TV.

COOD-E TV yra vienintelis media centrų rinkoje prietaisas, kuris išnaudoja visus KODI(XBMC) sistemos privalumus. Jis buvo  sukurtas atsižvelgiant į filmų, serialų ir muzikos fanų pageidavimus. Šis grotuvas – tai naujas požiūris į pramogas suKODI sistema.

COOD-E TV mažas ir labai kompaktiškas su pasyvia aušinimo sistema, kuri netrukdys mėgautis filmais ir muzika. Grotuvas surinktas iš kokybiškų medžiagų. Jo ilgis ir plotis tik 92 mm, o storis 18 mm, todėl jums nereikės galvoti apie papildomą vietą šiam mažyliui.

2015 metų birželis buvo tikrai karštas nes HDMEDIA.LT dar pradėjo prekiauti pirmuoju pasaulyje 4K Ultra HD tinkliniu media centru kuris naudoja Sigma Design procesoriaus galimybes:  Popcorn Hour VTEN. 

Popcorn Hour VTEN ne tik naudoja naujausią kompanijos Sigma Design procesorių, bet į pagalbą dar pasitelkia ARM Cortex A-9 procesorių bei VXP vaizdo apdorojimo procesorių. 

Atsižvelgiant į grotuvo technines charakteristikas, tai pats galingiausias 4K Ultra HD media centras esantis 2015 metų rinkoje.

Rugsėjo mėnuo su rudeniniais lapais pristatė NEXXT PC Stick HDPC kompiuterį.

NEXXT PC Stick yra mažas, tačiau stebėtinai galingas prietaisas! 
Nors NEXXT PC Stick ir telpa delne, jame rasite Quad-Core Intel Atom™ procesorių ir Windows 10 operacinę sistemą. Įrenginys turi 2 GB operatyvios atminties ir 32 GB vietos įvairioms kompiuterinėms programoms. Vartotojai galės mėgautis integruotomis Wi-Fi ir Bluetooth funkcijomis ir prie NEXXT PC Stick prijungti išorinius įrenginius per USB ir MicroUSB įvesties lizdus. Yra galimynė praplėsti įrenginio talpą su microSD kortele.

Naudokite savo televizorių ne tik televizijos programų peržiūrai
NEXXT PC Stick transformuoja bet kokį televizorių, turintį HDMI lizdą į pilnavertį kompiuterį, kuris leis jums naršyti internete, dalintis atostogų nuotraukomis, skaityti elektroninius laiškus bei atlikti įvairias užduotis, kurias įprastai atliekate kompiuterio pagalba. Viskas, ko jums dar reikia, tai belaidė klaviatūra ir pelė.

2015 metų spalio mėnuo auksinis, nes auksinį grotuvą HiMedia SMART TV Box Q8 QUAD-CORE.

Lietuvoje gerai žinoma kompanija HiMedia, pirmoji pasaulyje pradėjusi gaminti su 3D failais dirbančius media įrenginius, šiuo metu pristato naują SMART TV Box media centrą HiMedia SMART TV Box Q8 QUAD-CORE, kuris dirba su naujausiu failų suspaudimo dekodavimu H.265 HEVC ir puikiai sutaria su naujausių technologijų 4K raiškos televizoriaisHiMedia SMART TV Box Q8 QUAD-CORE leis turimą televizorių paversti įspūdinga pramogų sistema, kuri ne tik rodys aukštos raiškos vaizdo filmus, bet ir leis naudotis visais Android KitKat operacinės sistemos privalumais. Jei anksčiau jūsų televizorius sugebėdavo rodyti tik televizijos programas, dabar įsigijus HiMedia SMART TV Box Q8 QUAD-CORE jums bus suteikta puiki galimybė naršyti internete, žaisti kompiuterinius žaidimus, naudotis internetinės radijos ir televizijos privalumais, bendrauti su draugais ir t.t. HiMedia dėka už patrauklią kainą galėsite praplėsti savo televizoriaus funkcionalumą net aplenkiant  SMART TV technologijas.

O kitas grotuvas, tai HiMedia SMART TV Box H8 OCTA-CORE.

 

Lietuvoje gerai žinoma kompanija HiMedia, pirmoji pasaulyje pradėjusi gaminti su 3D failais dirbančius media įrenginius, šiuo metu pristato naują SMART TV Box media centrą HiMedia SMART TV Box H8 OCTA-CORE, kuris dirba su naujausiu failų suspaudimo dekodavimu H.265 HEVC ir puikiai sutaria su naujausių technologijų 4K raiškos televizoriais. Prietaisas turi HDMI 2.0 versijos lizdą, kuris atitinka visus sertifikuotus 4K raiškos perdavimo reikalavimus.  HiMedia SMART TV Box H8 OCTA-CORE tai grotuvas su 8 branduolių procesoriumi kuris dirba 64 bit režimu ir naudojasi Android 5.1 Lollipop operacinės sistemos privalumais.

Šis grotuvas leis turimą televizorių paversti įspūdinga pramogų sistema. Jei anksčiau jūsų televizorius sugebėdavo rodyti tik televizijos programas, dabar įsigijus HiMedia SMART TV Box H8 OCTA-CORE jums bus suteikta puiki galimybė naršyti internete, žaisti kompiuterinius žaidimus, naudotis internetinės radijos ir televizijos privalumais, bendrauti su draugais ir t.t. HiMedia dėka už patrauklią kainą galėsite praplėsti savo televizoriaus funkcionalumą net aplenkiant  SMART TV technologijas. Šiuo metu tai HiMedia kompanijos flagmanas.

2015 metus užbaigemė gruodžio mėnesi ir HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje pradeda prekiauti naujausiu HiMedia kompanijos 4K vaizdo grotuvu  HiMedia SMART TV Box Q1 QUAD-CORE.

Lietuvoje gerai žinoma kompanija HiMedia, pirmoji pasaulyje pradėjusi gaminti su 3D failais dirbančius media įrenginius, šiuo metu pristato naują SMART TV Box media centrą HiMedia SMART TV Box Q1 QUAD-CORE, kuris dirba su naujausiu failų suspaudimo dekodavimu H.265 HEVC ir puikiai sutaria su naujausių technologijų 4K raiškos televizoriaisHiMedia SMART TV Box Q1 QUAD-CORE leis turimą televizorių paversti įspūdinga pramogų sistema, kuri ne tik rodys aukštos raiškos vaizdo filmus, bet ir leis naudotis visais Android KitKat operacinės sistemos privalumais. Jei anksčiau jūsų televizorius sugebėdavo rodyti tik televizijos programas, dabar įsigijus HiMedia SMART TV Box Q1 QUAD-CORE jums bus suteikta puiki galimybė naršyti internete, žaisti kompiuterinius žaidimus, naudotis internetinės radijos ir televizijos privalumais, bendrauti su draugais ir t.t. HiMedia dėka už ypač patrauklią kainą galėsite praplėsti savo televizoriaus funkcionalumą net aplenkiant  SMART TV technologijas.