PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HDMEDIA.LT istorija

Apie mus » HDMEDIA.LT istorija

 

2011 metus HDMEDIA.LT pradėjo sausį pristatydama kompanijos Archos planšetinius kompiuterius ARCHOS 7 Home Tablet ir ARCHOS 5 Internet Tablet. Sausį mūsų klientai jau galėjo įsigyti kompanijos HDI Dune stovelius, kurie sujungia į vieną visumą Dune HD Smart šeimos media centus ir jų modulius. Xtreamer produktų liniją papildėme iXtreamer grotuvu. Taip pat mūsų sandėlus pasiekė Dune HD Duo ir Dune HD Lite 53D grotuvų modeliai. Pirmąjį metų mėnesį užbaigėme pristatę Popcorn Hour kompanijos grotuvą A-210.

 

2011 metų vasario mėnesį mus pasiekė Egreat kompanijos gaminys Egreat EG-R200, o kovo mėnesį – XtreamerDVD grotuvai, tapome Oppo komapnijos produkcijos tiekėjais Lietuvoje, siūlydami aukščiausios klasės Blu-ray diskų leistuvą Oppo BDP-93EU.

 

2011 metų balandis taip pat buvo įdomus, šiuo metu jau prekiavome Dune HD Lite 53D WiFi beiOppo BDP-95EU.

 

Gegužės mėnesį HDI Dune kompanijos gerbėjams pasiūlėme naują produktą Dune HD Qwerty.

 

Birželio pirmomis dienomis pirkėjai jau galėjo įsigyti naujus Synology kompanijos NAS serverius Synology Disk Station DS211, Synology Disk Station DS211+, Synology Disk Station DS1511+. O mėnesio pabaigoje pristatėme Xtreamer Ultra.

 

2011 metų liepos mėnuo leido džiaugtis ne tik šilta vasara, bet ir Hewlett Packard HP MP200 grotuvu. Nuolaidų portale kiauletaupykle.lt šį įrenginį buvo galima įspgyti už per pus mažesnę kainą.

 

Plėstami ir tobulindami paslaugas, nuo 2011 metų rugpjūčio mūsų platinamą produkciją jau buvo galima įsigyti naudojantis COD paslauga – apmokėjimu grynaisiais per kurjerį.

Paskutinį vasaros mėnesį HDMEDIA.LT tapo oficialiu kompanijos HiMedia atstovu Lietuvoje ir pristatė grotuvus Himedia HD600A/B/C. Papildytas Egreat kompanijos grotuvų asortimentas naujais Egreat EG-R1-II ir Egreat EG-R200-II.

 

2011 metų rugsėjis pasipildė Archos planšetinių kompiuterių asortimentu, pradėjome platinti Elliot kompanijos media grotuvus su Android operacine sistema Ellion TVROI-T1. Šio mėnesio pabaigoje HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje ir Baltijos šalyse pristatė unikalų ir neturintį analogų media centrą, dirbantį su 3D vaizdo medžiaga, tai Himedia HD900B.

 

2011 metų spalį HDMEDIA.LT pristatė naują paslaugą HDeal. HDeal – puiki proga įsigyti hd media įrenginį už mažesnę kainą nei siūloma HDMEDIA.LT elektroninėje parduotuvėje! Sandėlys pasipildė naujais media centrais Xtreamer SideWinder 2 ir Popcorn Hour POPBOX V8.

 

2011 metų lapkričio mėnuo buvo išskirtinis tuo, kad HDMEDIA.LT tapo oficialiu iconBIT kompanijos atstovu Lietuvoje ir Baltijos šalyse, bei pristatė šios kompanijos revoliucinį grotuvą iconBIT XDS1003D, dirbantį su 3D vaizdo medžiaga, bei iconBIT TOUCAN W - pirmąjį pasaulyje media centrą, dirbantį su Android 2.3 operacine sistema.

Šį mėnesį HDMEDIA.LT įsisgijo du naujus internetinius adresus www.iconbit.lt ir www.himedia.lt, taip pat pirkėjus pasiekė nauji media centrai: Popcorn Hour A-300, Himedia HD900A, Dune HD TV-101.

 

2011 metus HDMEDIA.LT palydėjo tapdama Thecus kompanijos atstovu Lietuvoje ir pasiūlydama vartotojams naujus ekonominės klasės NAS serverius. Prieš Kalėdas visi galėjo įsigyti naujus grotuvus iconBIT XDS73D ir Xtreamer Prodigy.

 

2011 metais HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje ir Baltijos šalyse pradėjo naują media centrų erą, pradėjusi tiekti 3D vaizdo medžiagą atkuriančius media centrus. Greičiausiai Jums bus smalsu, kuo nustebinsime Jus ateinančiais metais?