PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HDMEDIA.LT istorija

Apie mus » HDMEDIA.LT istorija

HDMEDIA.LT pradėjo savo veiklą 2007 metais Lietuvoje platindama pasaulinio lygio kompanijų DViCO, ZIOVA, NETGEAR, TVONE, KRAMER, EXTRON, BLACK MAGIC DESIGN produktus.

 

Šiuo metu HDMEDIA.LT oficialiai Lietuvoje platina šių kompanijų produkciją: Dune HD, HiMedia Technology Limited, VENZ, ZIDOO, Egreat, WOOX. 

HDMEDIA.LT tikslas – supažindinti namų vartotojus ir profesionalus su aukštos raiškos (angl. k. – High Definition, trump. – HD) technologijomis. Mes pasirengę pasiūlyti ir padėti išsirinkti tinkamą profesionalią HD įrangą ir išspręsti visus klausimus, susijusius su aukštos raiškos vaizdo medžiagos peržiūra, jos pateikimu ir kaupimu.

Mumis pasitikėjo pasaulinio garso kompanijos patikėdamos jų gaminamos produkcijos platinimą Lietuvoje. Patikėkite savo lūkesčius bei poreikius ir Jūs.

XXI amžius žmonijai pasiūlė labai daug įdomių naujovių. Viena iš naujovių, pasiekusių Lietuvą, tai – aukštos raiškos technologijos (HDTV), kurios nepaliaujamai įsiveržė į mūsų gyvenimą ir buitį.

Jei Jūs suradote mus, tikriausiai jau susipažinote su aukštos raiškos teikiamais malonumais ir esate pasiruošęs tobulinti savo pažinimą ir nerti į aukštos raiškos įspūdingą pasaulį, ieškant naujų ir profesionalių techninių sprendimų savo akims ir ausims.

Draugaukime, kurkime, džiaukimės ir mėgaukimės teikiamais aukštos raiškos (HD) malonumais kartu su pažangiausiomis pasaulyje sukurtomis technologijomis, kurias rasite čia: įsigysite, naudosite ir būsite arčiau tobulo vaizdo ir garso.

HDMEDIA.LT taip pat priklauso šie internetiniai vardai: www.himedia.ltwww.dune-hd.lt  

 

HDMEDIA.LT prekiniu ženklu dirbantys prekybininkai pirmieji Lietuvoje pradėjo tiekti media centrus, dirbančius su aukštos raiškos vaizdo ir garso medžiaga. Per pirmuosius savo veiklos metus Lietuvos rinkai HDMEDIA.LT pasiūlė šiuos produktus: pirmąjį DViCO media grotuvą su HDMI sąsaja TVIX HD M-4100SH, taip pat didžiausią populiarumą 2008 metais sulaukusį TVIX HD M-6500A modelį, australų kompanijos ZIOVA Clearstream™ CS505 HD bei Clearstream™ CS510 HD tinklinius media grotuvus, prašmatnųjį „Netgear“ kompanijos ReadyNAS NV+ serverį namams bei kitą įrangą.

 

2008 metais HDMEDIA.LT tapo MPCClub.com rekomenduojamu aukštos raiškos įrangos platintoju Lietuvoje. Tai pasaulinio lygio pripažinimas.

 

Taip pat nuo 2008 metų HDMEDIA.LT oficialiai atstovauja Izraelio kompaniją HDI Lietuvoje ir Baltijos šalyse ir oficialiai užsiima HDI kompanijos produkcijos (Dune grotuvai) tiekimu visose Baltijos šalyse, t.y. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
 

 

Puslapiai: