PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HDMEDIA.LT istorija

Apie mus » HDMEDIA.LT istorija

2013 metų sausio mėnesį HDMEDIA.LT pradeda prekiauti iconBIT kompanijos naujausiu media centru iconBIT TOUCAN MANTA. iconBIT TOUCAN MANTA – tai vienas pirmųjų pasaulyje Full HD 1080p 3D Android įrenginių – media centras, kompiuteris ir kompiuterinių žaidimų konsolė. Taip pat mūsų lentynose pasirodo naujausi DUNE HD kompanijos 3D įrenginiai Dune HD TV 303D ir Dune HD Base 3D.

Sausio mėnesį sėkmingai užbaigėme pristatę kompanijos Xtreamer naujausią media centrą Xtreamer TV. Xtreamer TV – tai pirmasis kompanijos Xtreamer grotuvas, pagamintas ne su Realtek, o su Sigma Design SMP8670 šeimos procesoriumi ir naudojasi modifikuota Android Froyo 2.2 operacine sistema.

2013 metų kovo mėnuo HDMEDIA.LT istorijoje pažymėtas kaip HiMedia kompanijos mėnuo. Pristatėme šios kompanijos Q serijos įrenginius: HiMedia SMART TV Box Q5, HiMedia SMART TV Box Q6, HiMedia SMART TV Box Q10, HiMedia SMART TV Box Q3, HiMedia SMART TV Box Q1 ir vieną iš mažiausių media centrų HiMedia Q4 Android HDMI Dongle.

Balandžio mėnesį mūsų pirkėjams suteikėme galimybę įsigytį JAV kompanijos NextBook ekonominės klasės planšetinius kompiuterius: NextBook Premium 7SE, NextBook Premium 8SE, NextBook Trendy 7 ir NextBook Trendy 8.

Gegužės mėnesį iš pagrindų patobulinome elektroninės parduotuvės sąsają su pirkėju, pasiūlydami savo pirkėjams dar daugiau patogių funkcijų ir galimybių apsiperkant mūsų elektroninėje parduotuvėje. Pirkėjams pasiūlėme PocketBook Touch 623 Lux HD elektroninių knygų skaityklę kurios „E Ink Pearl HD“ ekrano skiriamoji geba yra 1 024 x 758 pikselių ir 212 t. c., rodomas tekstas yra dar kontrastingesnis ir ryškesnis! HDMEDIA.LT pirmoji Lietuvoje galėjo pasiūlyti pirkėjams šį naujausią skaityklės modelį. Taip pat gegužės mėnuo pradžiugino visus Xtreamer kompanijos gerbėjus, nes HDMEDIA.LT pradėjo prekiauti Xtreamer kompanijos mobiliuoju telefonu:  Xtreamer Mobile JoyZ. Xtreamer Mobile JoyZ – tai galingas GSM telefonas su naujausia Android operacine sistema už priimtiną kainą. Jums reikės tik keletą minučių, kad suprastumėte, jog neverta įsigyti, pavyzdžiui, Samsung Galaxy S3 ar kitą brangesnį mobilujį telefoną, nes Xtreamer Mobile JoyZ jums gali pasiūlyti daug daugiau ir už mažesnę kainą.

Birželio mėnuo parsidėjo, kai pradėjome siūlyti savo pirkėjams išskirtinius Mede8er kompanijos grotuvus: Mede8er MED1000X3D Limited Black Edition ir Mede8er MED800x3D. Tai geriausiai sukomplektuoti grotuvai, dirbantis su Realtek RT1186DD procesoriumi, kuris garantuoja sklandų įrenginio darbą su 3D failais. Šis prietaisas gali pasigirti itin stabilia ir originalia programine-aparatine įranga (firmware). Tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikalingas stabiliai veikiantis įrenginys, patraukli kaina ir puikios galimybės.

Taip pat KARTINA.TV televizijos žiūrovams pasiūlėme naują IPTV imtuvą: Comigo.

Liepos mėnėsį interneto naršymui buvo galima įsigytį PocketBook SURFpad 2 planšetinį kompiuterį.

2013 metų rugpjūčio mėnesį pasiūlėme net 3 įrenginius: media centrą The Little Black Box ir PocketBook Color Lux, bei PocketBook Mini elektroninių knygų skaitykles.

Rugsėjo mėnesi skaitmeninės muzikos gerbėjai galėjo įsisgyti Noxon A540+ skaitmeninės muzikos grotuvą, į kurį integruotos interneto radijo funkcijos, skaitmeninis radijas, DAB / DAB+ ir FM imtuvai. Įrenginys turi monochrominį 3.3 " informacinį ekraną, analoginius ir skaitmeninius garso išėjimus, USB jungtis, LAN ir WiFi tinklo plokštę. Spalio mėnuo taip pat skirtas muzikos gerbėjams. Jiems pasiūlėme cocktailAudio X30. Tai Hi-Fi audio sistema, CD diskų leistuvas, muzikinių failų serveris bei muzikinių failų grotuvas iš vietinio ir internet tinklo, FM radijo imtuvas ir galingas stiprintuvas. Tai muzikinis media centras, dirbantis su populiariausiais muzikos failų formatais, saugantis mėgstamiausius jūsų muzikinius kūrinius, kuriuos galite lengvai surasti naudojant patogią LCD ekrane matomą navigaciją.

2013 metus užbaigemė Lietuvos rinkai pristatydami pirmąjį pasaulyje bevielį maršrutizatorių su prisilietimams jautriu LCD ekranu ir Wi-Fi tinklo sklaidos prapletėju – Securifi Almond N Router. Taip pat tapome IPTV televizijos lighTVision oficialiais atstovais Lietuvoje. lighTVision mokama IPTV televizija, transliuojanti virš 120 įvairiausių televizijos programų rusų kalba. Yra programų archyvas bei 2000 filmų ir serialų biblioteka.